Muniek Staszczyk po raz pierwszy publicznie o chorobie, płycie i biografii


15 października 2019

Podziel się newsem:

Muniek Staszczyk opublikował film w którym opowiada o swojej chorobie, samopoczuciu, premierze nowego albumu Syn Miasta i swojej biografii.

Choroba Muńka Staszczyka

W sierpniu Muniek Staszczyk doznał poważnej choroby. Podczas pobytu w Londynie artysta miał wylew, który wykluczył go z wszelkiej aktywności na kilka tygodni. Dziś, jak widać na nagraniu, którym podzielił się w sieci, muzyk ma się o wiele lepiej, choć jak przyznaje, wciąż jest mu ciężko.

Jestem po wylewie, jak wiecie, ale dzięki Bogu los się ze mną łaskawie obszedł, ponieważ chodzę, mówię, siedzę, rozmawiam, słyszę i widzę.

Biografia Kinga

To ważny tydzień dla muzyka, gdyż 16 października premierę będzie miała książka zatytułowana King, będąca obszerną rock and rollową biografią Muńka w formie rozmowy rzeki z Rafałem Księżykiem. Książka to spis całej historii muzyka i jego zespołu T.Love, która rozpoczyna się w latach 70., a kończy w sierpniu tego roku, kiedy to ze szpitalnego łóżka wokalista dopisywał ostatnie zdania.

muniek king

Syn Miasta

Z kolei 18 października ukaże się nowy solowy album Muńka StaszczykaSyn Miasta, przy którym artysta współpracował z nowym zespołem i między innymi takimi muzykami jak Wojciech Waglewski czy Dawid Podsiadło.

muniek syn miasta

Niestety jak na razie, ze względów zdrowotnych wokalista nie będzie mógł promować swojej nowej płyty koncertami. Wszyscy trzymamy jednak kciuki za szybki powrót Muńka do pełni sił i z niecierpliwością oczekujemy energii, którą zawsze wysyła swoim fanom ze sceny.

Muniek Staszczyk opublikował film w którym opowiada o swojej chorobie, samopoczuciu, premierze nowego albumu Syn Miasta i swojej biografii. Choroba Muńka Staszczyka W sierpniu Muniek Staszczyk doznał poważnej choroby. Podczas pobytu w Londynie artysta miał wylew, który wykluczył go z wszelkiej aktywności na kilka tygodni. Dziś, jak widać na nagraniu, którym podzielił się w sieci, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty Pop/Rock

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →