materiały prasowe + klip do „Płaczemy pięścią w stół" Sokoła

Muniek nazwał Sokoła „wielkim poetą ulicy”, a następnie wykonali wspólny utwór

Podziel się newsem:

Podczas premierowego koncertu promującego materiał z najnowszej płyty grupy T.Love, Muniek zaprosił na scenę Sokoła, nazywając go „wielkim poetą ulicy”. Sprawdź szczegóły.

Muniek i Sokół razem na scenie

Premierowy koncert T.Love w warszawskiej Stodole z repertuarem z ich najnowszego albumu przyniósł pełno niespodzianek. Jedną z nich było pojawienie się na scenie Sokoła, który wraz z Muńkiem i zespołem wykonał ich wspólny utwór Tutto Bene. Zapowiadając rapera, Muniek powiedział:  „Muszę zaprosić naszego kumpla, no i wielkiego poetę ulicy tego miasta, no i w ogóle zajebistego gościa. Teraz z nami Sokół”. Poniżej znajdziecie nagranie ze wspólnego występu T.Love i Sokoła w warszawskiej Stodole.

T.Love / Sokół – Tutto bene Live Stodoła 2022

Muniek i T.Love świętują 40-lecie na scenie

Muniek i T. Love powrócili po 6 latach przerwy z nową płytą zatytułowaną Hau! Hau!. Jest to jubileuszowe wydawnictwo dla tego niezwykle zasłużonego w historii polskiej muzyki zespołu. Świętują bowiem w tym roku 40 lat działalności. Na stronie wydawcy w opisie ich trzynastego studyjnego albumu Hau! Hau! możemy przeczytać:

Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. Szacowny 40-latek szczeka więc głośno, konkretnie i na temat, zwłaszcza, że ma się czym chwalić bo na jubileuszowym torcie ma aż dwie wisienki! W 2022 roku przypada również 30-tka albumu King, nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem, kompozytorem wszystkich utworów z tego najlepszego, rockowego – zdaniem dziennikarzy muzycznych – krążka lat 90.

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

T.Love – Hau! Hau! – tracklista albumu

  1. Ja Ciebie Kocham
  2. XYZ
  3. Tomek
  4. Pochodnia feat. Kasia Sienkiewicz
  5. Tutto Bene feat. Sokół
  6. Deszcz
  7. Hau! Hau!
  8. Trzy Czwarte
  9. Ponura Żniwiarka feat. Andrzej Smolik
  10. Ziemia Obiecana
Muniek nazwał Sokoła "wielkim poetą ulicy", a następnie wykonali wspólny utwór
okładka albumu Hau! Hau! zespołu T.Love

Podczas premierowego koncertu promującego materiał z najnowszej płyty grupy T.Love, Muniek zaprosił na scenę Sokoła, nazywając go „wielkim poetą ulicy”. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki […]

Kup bilet na koncert Sokoła w Lublinie!

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →