T.Love powraca? Będzie reaktywacja i nowa płyta!


20 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

T.Love planuje reaktywację! Muniek Staszczyk zdradził w jednym z wywiadów swoje plany dotyczące zespołu. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół T.Love planuje reaktywację

Zespół T.Love, któremu przez dekady, od 1982 roku, przewodził Muniek Staszczyk, został oficjalnie zawieszony w 2017 roku po premierze ostatniego albumu grupy, zatytułowanego po prostu T.Love. Powodem takiej decyzji była zwyczajna potrzeba odpoczęcia od siebie, jednak lider nie wykluczał tego, że jeszcze kiedyś nagrają jeszcze jakąś płytę.

Później Muniek rzucił się w wir solowej kariery i pracy nad swoim debiutanckim albumem Syn Miasta, który ukazał się w 2019 roku. Dziś wraca myślami do T.Love i nieśmiało mówi o reaktywacji zespołu.

Muniek Staszczyk o planach powrotu T.Love

W wywiadzie dla gazety Teraz Rock artysta zdradził, że chciałby przywrócić swój zespół do działania, ale w nowym, zaskakującym składzie.

W roku 2022, jak Bóg da i świat będzie wyglądał nie gorzej niż dziś, zespół T. Love będzie obchodził 40-lecie. W związku z tym myślę nieśmiało, żeby reaktywować skład z płyty King z 1992 roku, czyli z Perkozem, Polakiem, Jankiem Benedekiem i Pawłem Nazimkiem. Wstępnie z chłopakami już gadałem, a niedługo mamy się spotkać.

t.love muniek staszczyk

T.Love powróci z nowym albumem

Grupa miałaby się reaktywować na koncerty jubileuszowe, ale są też plany, aby z tej okazji nagrać również nowy album. Muniek zdradza, że Jan Benedek podesłał mu już wersje demo kilku piosenek.

Niektóre są naprawdę bardzo fajne. Chcemy spróbować – może jesienią, może na początku przyszłego roku – nagrać razem nową płytę. Mamy już nawet tytuł: Hau! Hau!.

Czekacie na powrót T.Love?

T.Love planuje reaktywację! Muniek Staszczyk zdradził w jednym z wywiadów swoje plany dotyczące zespołu. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zespół T.Love planuje reaktywację Zespół T.Love, któremu przez […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →