Muniek Staszczyk – solowy album „Syn miasta” już dostępny


18 października 2019

Podziel się newsem:

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w solowej odsłonie. Krążek zatytułowany Syn miasta dziś trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych.

Przy realizacji nowego albumu – Syn miasta, Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem w składzie: Jurek Zagórski – gitara, Kasia Piszek – instr. klawiszowe, vocal, Pat Stawiński i Kuba Staruszkiewicz.

Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski, za mix odpowiada Piotr Emade Waglewski a za mastering Jacek Gawłowski. Wyjątek stanowi utwór Pola, który w całości wyprodukował i zmiksował Bartosz Dziedzic, producent płyt m.in. Brodki, Dawida Podsiadło i Artura Rojka.

Na płycie znalazło się 10 utworów skomponowanych przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, czy Janka Pęczaka. Autorem oprawy graficznej jest Mariusz Mrotek.

Drodzy, Bardzo się cieszę ze mój nowy solowy album Syn miasta, ukaże się już dzisiaj! Cieszę się również dlatego, bo na okładce jest mój pies, mój ukochany mops – Gluś! Syn miasta powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Realizacja tego albumu była ciekawym doświadczeniem. Po raz pierwszy współpracowałem z tyloma rożnymi kompozytorami, producentami, nowym zespołem, nowym wydawcą i managementem. Jest na tym albumie dużo uczucia i serca nie tylko mojego ale i tych wszystkich osób. Syn miasta dziś wyrusza w świat! Mam nadzieje, ze trafi też do Was, moich przyjaciół, z podziękowaniem za to, że jesteście ze mną i w zdrowiu i w chorobie. Dziękuję Wam bardzo! Dobrego odbioru!

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk – Syn miasta – tracklista

Muniek Staszczyk - Syn Miasta
  1. Wszyscy umarli
  2. Krajobraz z wilgą i ludzie
  3. Ta piosenka nie jest dla Ciebie
  4. Edith Piaf (Artyści muszą…)
  5. Zakurzone tynki w Petersburgu
  6. Pola
  7. Szwy
  8. Ołów
  9. Bo życie jest…
  10. Kłamstwo feat. Kasai

Posłuchajcie całego albumu:

fot. Jacek Poremba

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk powraca w solowej odsłonie. Krążek zatytułowany Syn miasta dziś trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych. Przy realizacji nowego albumu – Syn miasta, Muniek Staszczyk podjął współpracę z nowym zespołem w składzie: Jurek Zagórski – gitara, Kasia Piszek – instr. klawiszowe, vocal, Pat Stawiński i Kuba Staruszkiewicz. Producentem muzycznym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Pop/Rock

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →