Muniek Staszczyk zapowiada solowy album. Posłuchaj utworu “Pola”

Obserwuj nas na instagramie:

Po zawieszeniu działalności zespołu T.Love, wokalista Muniek Staszczyk zapowiada wydanie swojego solowego albumu. Premiera płyty zapowiedziana jest na październik, a zapowiada ją utwór Pola, do którego muzykę stworzył Dawid Podsiadło.

Muniek Staszczyk solowa płyta – Syn Miasta

Dwa lata temu, po 35 latach na scenie, zespół T.Love zawiesił działalność. W tym roku jednak możemy spodziewać się nowego materiału od wokalisty grupy, Muńka Staszczyka. Płyta o tytule Syn Miasta ukaże się 19 października. A już teraz pojawił się pierwszy singiel zapowiadający jego solowe wydawnictwo.

Na albumie gościnnie pojawi się wielu artystów i producentów muzycznych. Usłyszymy chociażby kompozycje Króla, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego, Kasi Piszek czy Janka Pęczaka.

Już w pierwszym utworze pojawiają się goście. Muzykę do Poli stworzyli: Dawid Podsiadło i Olek Świerkot. Autorem tekstu jest sam Muniek, natomiast kawałek wyprodukował Bartosz Dziedzic (odpowiedzialny za najnowszą płytę Podsiadło).

Autorką scenariusza i reżyserką teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową rolę Poli zagrała Agata Buzek, na ekranie pojawia się także Jacek Braciak.

Muniek Staszczyk – Pola – zobacz teledysk:

Miesiąc przed premierą płyty ukaże się biografia Muńka Staszczyka autorstwa Rafała Księżyka pt. King.

Sprawdźcie także cover utworu T. Love – Bóg w wykonaniu Dawida Podsiadło.

Po zawieszeniu działalności zespołu T.Love, wokalista Muniek Staszczyk zapowiada wydanie swojego solowego albumu. Premiera płyty zapowiedziana jest na październik, a zapowiada ją utwór Pola, do którego muzykę stworzył Dawid Podsiadło. Muniek Staszczyk solowa płyta – Syn Miasta Dwa lata temu, po 35 latach na scenie, zespół T.Love zawiesił działalność. W tym roku jednak możemy spodziewać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →