Nowa płyta Dawida Podsiadło już w sieci! Przesłuchaj “Małomiasteczkowy album”!


19 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tadam!

No i już wszystko jasne. Wyczekany, upragniony i… “Małomiasteczkowy” album Dawida Podsiadło trafił dziś do sieci! Na nowym krążku znalazło się 10 zupełnie nowych utworów. :)

DAWID PODSIADŁO – MAŁOMIASTECZKOWY TRACKLISTA

  1. Cantate Tutti
  2. Dżins
  3. Małomiasteczkowy
  4. Najnowszy klip
  5. Trofea
  6. Nie ma fal
  7. Lis
  8. Co mówimy?
  9. Nie kłami
  10. Matylda

Cała dyszka jest już dostępna m.in. w serwisie Spotify. :) Odpalamy Dawida Podsiadło i słuchamy jego świeżutkich kawałków!

Nowe kawałki z albumu “Małomiasteczkowy” będzie można niedługo usłyszeć na żywo. 27 października Dawid Podsiadło rozpoczyna bowiem trasę koncertową, w ramach której odwiedzi 7 miast – Warszawę, Kraków, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Wrocław i Katowice.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dawid Podsiadło dziś wieczorem rozpocznie również cykl autorskich audycji radiowych na antenie RMF FM. Szczegóły znajdziecie tutaj ⇓⇓⇓

Dawid Podsiadło na falach eteru! Wokalista rozpoczyna swój „Małomiasteczkowy program”!

 

Tadam! No i już wszystko jasne. Wyczekany, upragniony i… “Małomiasteczkowy” album Dawida Podsiadło trafił dziś do sieci! Na nowym krążku znalazło się 10 zupełnie nowych utworów. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →