Muniek i przyjaciele zapowiadają album koncertowy „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019”

Podziel się newsem:

Muniek Staszczyk przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Muniek i Przyjaciele to jego nowe wydawnictwo z akustycznymi, koncertowymi wersjami największych przebojów. Preorder albumu już jest dostępny.

Muniek nie tylko z T.Love

Dwa lata temu, lider legendarnej grupy T.Love zadebiutował ponownie. Muniek powrócił do gry z dobrze przyjętym albumem Syn miasta, który uzyskał status złotej płyty. To z niego pochodzi nagrodzony Fryderykiem przebój Pola.

Muniek Staszczyk zapowiada nowy album

Po dwóch latach od premiery swojego solowego debiutu, Muniek powraca z nowym wydawnictwem, przypominającym jego starsze utwory. Muniek i PrzyjacieleNa żywo i akustycznie 2018 – 2019 to koncertowy album, na którym znajdą się akustyczne wersje hitów z różnych okresów działalności artysty. Ukażą się na nim przeboje nagrane razem z zespołem T.Love, czy projektem Szwagierkolaska, jak i te, które powstały w ramach solowych działań artysty.

Muniek i Przyjaciele - Na żywo i akustycznie 2018 - 2019
Muniek i Przyjaciele – „Na żywo i akustycznie 2018 – 2019”, okładka albumu

Muniek i PrzyjacieleNa żywo i akustycznie 2018 – 2019

Skład zespołu Muniek i Przyjaciele uzupełniają Cezariusz Kosman oraz Janek Jahlove” Pęczak. Na trackliście albumu Na żywo i akustycznie 2018 – 2019 nie brakuje takich hitów, jak King, I Love You, czy Bóg. Całość prezentuje się następująco:

 1. 1996 
 2. Kalambury 
 3. Zabawki
 4. Apaszem Stasiek Był
 5. IV L.O.
 6. Bóg
 7. Ajrisz
 8. I Love You
 9. King
 10. Nie Nie Nie 
 11. Czasy Nadchodzą Nowe / The Times They Are A-Changin’

Muniek i PrzyjacieleNa żywo i akustycznie 2018 – 2019, premiera i preorder albumu

Koncertowe aranżacje utworów Bóg oraz Apaszem Stasiek Był możecie znaleźć już na streamingach. Premiera całego albumu będzie miała miejsce 5 marca, a już dziś możecie zamówić płytę w preorderze pod tym linkiem.

Muniek Staszczyk przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Muniek i Przyjaciele to jego nowe wydawnictwo z akustycznymi, koncertowymi wersjami największych przebojów. Preorder albumu już jest dostępny. Muniek nie tylko z T.Love Dwa lata temu, lider legendarnej grupy T.Love zadebiutował ponownie. Muniek powrócił do gry z dobrze przyjętym albumem Syn miasta, który uzyskał status złotej płyty. To […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →