Ray Wilson, Renata Przemyk i Muniek zagrają w Poznaniu na Dziedzińcu Zamkowym


06 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Pod koniec sierpnia na Dziedzińcu Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbędzie się cykl koncertów, podczas których usłyszymy Ray’a Wilsona, Renatę Przemyk oraz Muńka. Sprawdźcie szczegóły.

Cykl koncertów na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu

Na mapie Poznania pojawił się nowy cykl plenerowych koncertów. Wydarzenia jego ramach będą odbywać się na Dziedzińcu Centrum Kultury Zamek.

27 sierpnia – Ray Wilson Acoustic Trio – Dziedziniec Zamkowy, Poznań

Ray Wilson na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu

Cykl koncertów na Dziedzińcu Zamkowym zainauguruje Ray Wilson, który przed poznańską publicznością zaprezentuje się 27 sierpnia. Artysta podczas koncertu zaprezentuje twórczość solową, w tym przede wszystkim utwory z najnowszego albumu Upon my life, podsumowującego 20-lecie jego kariery solowej. Nie zabraknie również największych przebojów grupy Genesis, którą współtworzył.

Bilety na koncert Ray’a Wilsona w Poznaniu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

28 sierpnia – Renata Przemyk Akustik Kwartet – Dziedziniec Zamkowy, Poznań

Renata Przemyk na Dziedzińcu Zamkowym

Dzień później za Dziedzińcu Zamkowym usłyszymy polską wokalistkę Renatę Przemyk. Artystka zagra intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek, zaaranżowany na kwartet akustyczny. Występ odbędzie się tydzień przed premierą nowego, jubileuszowego albumu Renata Przemyk i Mężczyźni, którym wokalistka świętuje 30-lecie pracy artystycznej.

Bilety na koncert Renaty Przemyk znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

30 sierpnia – Muniek – Dziedziniec Zamkowy, Poznań

Muniek na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu

W niedzielę 30 sierpnia, na Dziedzińcu Zamkowym wystąpi Muniek Staszczyk. Artysta znany z zespołu T.Love zaprezentuje się w akustycznej odsłonie, a na scenie towarzyszyć mu będą: Cezariusz Kosman oraz Janek „Jahlove” Pęczak z T.Love. Podczas występu będzie można usłyszeć na żywo utwory z najnowszego solowego albumu artysty – Syn Miasta, który ukazał się w październiku 2019 roku. Nie zabraknie także największych hitów z dyskografii T.Love.

Bilety na koncert Muńka są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Pod koniec sierpnia na Dziedzińcu Centrum Kultury Zamek w Poznaniu odbędzie się cykl koncertów, podczas których usłyszymy Ray’a Wilsona, Renatę Przemyk oraz Muńka. Sprawdźcie szczegóły. Cykl koncertów na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu Na mapie Poznania pojawił się nowy cykl plenerowych koncertów. Wydarzenia jego ramach będą odbywać się na Dziedzińcu Centrum Kultury Zamek. 27 sierpnia – […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na cykl koncertów na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu

Biletomat.pl
od 80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →