Renata Przemyk i Igor Herbut w nowej, emocjonalnej wersji utworu „Kochana”


06 listopada 2020

Podziel się newsem:

Kochana to trzeci singiel z najnowszego wydawnictwa Renaty Przemyk, zatytułowanego Renata Przemyk i Mężczyźni. Posłuchajcie duetu artystki z Igorem Herbutem.

Renata Przemyk obchodzi 30-lecie pracy artystycznej

W tym roku swoją premierę miało wyjątkowe wydawnictwo. Z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej Renata Przemyk wydała album, na którym zaśpiewała swoje największe przeboje w duetach z mężczyznami. Trzynaście najciekawszych i najbardziej znanych utworów pochodzących z całej dyskografii artystki zostało na potrzeby tej płyty specjalnie zaaranżowanych i odświeżonych.

Renata Przemyk
Renata Przemyk

Wyjątkowe duety na jednym albumie – Renata Przemyk i Mężczyźni

Na finalnej wersji albumu Renata Przemyk i Mężczyźni słyszymy zatem artystów reprezentujących niemalże cały przekrój gatunkowy. Wśród nich znaleźli się bowiem Adam Nowak, Artur Andrus, Buslav, Czesław Mozil, Damian Ukeje, Vienio, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, John Porter, Leski, Marek Dyjak, Skubas, oraz Wojciech Waglewski.

Renata Przemyk i Mężczyźni do tej pory promowały dwa single: Kłamiesz nagrany z legendą polskiego hip hopu – Vieniem oraz Nie mam żalu, zaśpiewane w duecie z Arturem Andrusem. Właśnie otrzymaliśmy kolejny singiel.

Renata Przemyk i Mężczyźni
„Renata Przemyk i Mężczyźni” – okładka albumu

Igor Herbut odświeża legendarny przebój Renaty Przemyk

Został nim utwór naprawdę wyjątkowy – prawdziwa perełka w muzycznym dorobku Renaty Przemyk, czyli piosenka Kochana, wykonana w oryginale z Katarzyną Nosowską. Tym razem wokalistka zaprosiła do niej Igora Herbuta, tym samym nadając przesłaniu utworu zupełnie nowego znaczenia. W opisie singla czytamy:

Nie tylko w trudnych chwilach chciałoby się mieć przy sobie kogoś
bliskiego. Cudownie jest też mieć głos, z którym się dobrze
współbrzmi. Przed 17 laty Kochana zaśpiewana z Kasią Nosowską
była zapisem przyjaźni kobiet. To uczucie znalazło potwierdzenie w
sercach tysięcy słuchaczy płci obojga i zataczając koło znalazło
uzupełnienie w męskiej energii. Głos Igora dopisał nową niezwykle
emocjonalną historię do legendarnej już piosenki.

Utwór z ogromnym ładunkiem emocjonalnym zyskał w tym nowym duecie jeszcze więcej emocji i raz po raz przyprawia o ciarki na ciele, zwłaszcza w momentach wykrzykiwanych przez Herbuta wokaliz, co dodatkowo podkreślają genialne bębny producenta płyty Renata Przemyk i Mężczyźni, Tomasza „Harrego” Waldowskiego. Posłuchajcie tego poruszającego duetu.

Renata Przemyk feat. Igor Herbut – Kochana, zobacz teledysk:


Renata Przemyk i Mężczyźni – posłuchaj albumu:

Kochana to trzeci singiel z najnowszego wydawnictwa Renaty Przemyk, zatytułowanego Renata Przemyk i Mężczyźni. Posłuchajcie duetu artystki z Igorem Herbutem. Renata Przemyk obchodzi 30-lecie pracy artystycznej W tym roku swoją premierę miało wyjątkowe wydawnictwo. Z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej Renata Przemyk wydała album, na którym zaśpiewała swoje największe przeboje w duetach z mężczyznami. Trzynaście najciekawszych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →