Buslav z nowym utworem i klipem w reżyserii Dawida Ogrodnika


01 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Buslav zaprezentował nowy utwór, nagrany we współpracy z duetem producenckim Oh Lou! Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Dawida Ogrodnika.

Wreszcie doczekaliśmy się nowości od Buslava. Artysta zaprezentował nowy utwór Boję się, który stworzył we współpracy z duetem Oh Lou! Piosenka w warstwie lirycznej porusza kwestie bliskie każdemu z nas – emocje, uczucia i samotność. Jak zauważa artysta:

Dzisiaj ta piosenka nabiera dużo głębszego znaczenia niż kiedy ją pisałem. Nie odkładajmy uczuć na później, bo mogą się nie powtórzyć.

Dawid Ogrodnik wyreżyserował klip do nowego utworu Buslava

Do utworu powstał także klip. I to nie byle jaki. Teledysk został wyreżyserowany przez znanego aktora Dawida Ogrodnika oraz Pawła Szkolika. Zobaczcie, jak wyszło:

Buslav – Boję się (ft. OH LOU!)

To nie pierwsza współpraca Buslava, Ogrodnika i Szkolika. Wcześniej stworzyli wspólnie teledysk do utworu Tysiąc, który był reżyserskim debiutem Dawida.

Buslav – Tysiąc


Buslav to polski kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jego muzyka łączy pop, elektronikę i piosenkę poetycką. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album zatytułowany po prostu Buslav. Krążek został nominowany do Fryderyka w dwóch kategoriach: Album roku pop oraz Fonograficzny debiut roku.

Buslav ma na swoim koncie współpracę z takimi twórcami jak: Anna Maria Jopek, Novika, Maciej Maleńczuk, Smolik, Marika czy Mietek Szcześniak.

Buslav zaprezentował nowy utwór, nagrany we współpracy z duetem producenckim Oh Lou! Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Dawida Ogrodnika. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Wreszcie doczekaliśmy się nowości od Buslava. Artysta zaprezentował […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →