Open’er Park rośnie w siłę. Kolejni artyści dołączają do line-upu

Podziel się newsem:

Open’er Park to alternatywa dla przełożonego na 2022 rok Open’er Festivalu. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, których usłyszymy tego lata w parku Kolibki w Gdyni. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi podczas plenerowych koncertów.

Open’er Park znów ogłasza

Open’er Park dorzuca do swojego line-upu kolejnych artystów. I tak: Oxford Drama wystąpią 15 lipca wraz z Brodką, Buslav dołącza The Dumplings 16 lipca, Cyber Boyz’ zagrają z Quebonafide 17 i 18 lipca, Atlvnta będzie supportować Dawida Podsiadło 23 lipca, Patrick The Pan 24 lipca i Jakub Dąbrowski 25 lipca.

Koncerty startują już za tydzień!

Open'er Park znów ogłasza

Z pełną listą ogłoszonych dotychczas artystów, którzy wystąpią podczas Open’er Park, możecie zapoznać się tutaj.

Open’er Park – nie tylko koncerty

Open’er Park, poza koncertami topowych polskich muzyków i zagranicznych gwiazd, ma do zaoferowania także wiele innych atrakcji.

Sprawdź także: Måneskin zagra na Open’er Park

Na gdyńskiej plaży funkcjonuje już Open’er Beach House, gdzie w towarzystwie muzycznej atmosfery zrelaksujecie się, orzeźwicie, dobrze zjecie, a także weźmiecie udział w zajęciach z jogi. Oprócz tego, odbywać się będą również komediowe spektakle w wykonaniu Klubu Komediowego, występy najlepszych polskich stand-uperów, silent disco czy kino plenerowe.

Przeczytaj: Open’er Park to nie tylko koncerty. Miejski festiwal ze stand-upem w tle

Open’er Park to alternatywa dla przełożonego na 2022 rok Open’er Festivalu. Właśnie poznaliśmy kolejnych artystów, których usłyszymy tego lata w parku Kolibki w Gdyni. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi podczas plenerowych koncertów. Open’er Park znów ogłasza Open’er Park dorzuca do swojego line-upu kolejnych artystów. I tak: Oxford Drama wystąpią 15 lipca wraz z Brodką, Buslav dołącza […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Lato w Plenerze

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →