Buslav powraca z nowym, mocnym singlem „SYN”

Podziel się newsem:

Buslav powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Artysta zaczyna nowy etap swojej kariery i wchodzi w niego z mocnym akcentem w postaci singla SYN.

Buslav powraca z nowym materiałem

Zdaje się, że w 2021 roku szykuje nam się kolejny muzyczny powrót! Na scenę z nowym materiałem wraca bowiem Buslav – balansujący między popem, elektroniką, a szeroko pojętą alternatywą wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i twórca tekstów, który zadebiutował w 2016 roku albumem zatytułowanym po prostu Buslav. Jak na razie to jedyne wydawnictwo na koncie kryjącego się pod tym pseudonimem Tomasza Busławskiego.

BuslavBuslav, posłuchaj debiutanckiego albumu artysty

Mimo to, artysta nie kazał nam czekać aż pięciu lat na nowości od siebie. Już w 2018 roku ukazał się jego nowy singiel Burning Low, potem zaliczył współpracę z raperem Rasem w utworze Liczę Do 10, a w 2020 roku podzielił się wyjątkowym kawałkiem Boję się, stworzonym z duetem OH LOU!, do którego powstał wyjątkowy teledysk w reżyserii aktora Dawida Ogrodnika i Pawła Szkolika.

Buslav – Boję się (ft. OH LOU!), posłuchaj

Buslav prezentuje singiel SYN. Będzie nowy album w 2021 roku?

Wraz z początkiem 2021 roku Buslav dzieli się z nami zupełnie nowym singlem SYN i wszystko wskazuje na to, że zapowiada on kolejny rozdział w karierze artysty. Buslav nie tylko postawił na nieco odmienne, bardziej popowe brzmienie od tego, do którego przyzwyczaił nas do tej pory, ale lyric video do utworu pojawiło się również na zupełnie nowym kanale artysty na platformie YouTube. Wygląda na to, że premiera drugiego albumu, do którego wydania Buslav przygotowuje się już od kilku lat w końcu nadchodzi.

Buslav SYN nowy singiel
Buslav – „SYN”, okładka singla

SYN pod pozornie taneczną i wesołą warstwą muzyczną, kryje ważne przesłanie i trudną historię, opowiadaną z perspektywy tytułowego, zranionego syna, który nie wpisuje się w oczekiwania i wymagania stawiane przez rodzica. Singiel promuje zdjęcie młodego Buslava zrobione w 1993 roku w jego rodzinnym Rogoźnie. Posłuchajcie!

Buslav – SYN, posłuchaj singla

Buslav powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu. Artysta zaczyna nowy etap swojej kariery i wchodzi w niego z mocnym akcentem w postaci singla SYN. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Buslav powraca z nowym […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →