Buslav klipem inspirowanym Warszawą zapowiada drugą płytę.


29 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Teledysk do “Liczę do 10” powstał we współpracy z Pawłem Wylągiem i Anną Słowińską.

Jego debiutancki album był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, a także znalazł swoje miejsce w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.

Teraz Buslav zapowiada płytę drugim singlem zatytułowanym “Liczę do 10”, do którego powstał klimatyczny klip inspirowany Warszawą.

“Liczę do 10” to drugi po “burning low” singiel z drugiego albumu Buslava, który powstał w dwóch wersjach – radiowej oraz rozszerzonej z gościnnym udziałem RASa.

“Właśnie wylądowałem na Planecie Ziemia ;) Traf chciał ze wylądowałem w Warszawie, a nie w NYC, jak we wszystkich filmach. Nawet jeśli nie grasz w grę, nie znaczy, że ona się nie toczy”.

Tak Buslav opowiada o inspiracjach do drugiego singla. Buslav liczy do 10, a my odliczamy dni do premiery kolejnego albumu artysty. :)

Teledysk do “Liczę do 10” powstał we współpracy z Pawłem Wylągiem i Anną Słowińską. Jego debiutancki album był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, a także znalazł swoje miejsce w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →