Buslav debiutuje, album już w sklepach!


10 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Długo oczekiwany debiutancki album Buslava ujrzał światło dzienne. Krążek zatytułowany po prostu Buslav od dzisiaj dostępny jest w sklepach.

Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Jak czytamy w zapowiedzi, “Buslav to projekt dotyczący odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięk”.

W dniu sklepowej premiery w sieci pojawiła się również live sesja zrealizowana do trzeciego singla z płyty, utworu “Tysiąc”. Ta jedna z dwóch polskojęzycznych piosenek na płycie już wkrótce zostanie zobrazowana teledyskiem wg pomysłu i w reżyserii Dawida Ogrodnika.

W związku z premierą płyty artysta rusza w trasę koncertową, w ramach której odwiedzi:

7.10 Stodoła, Warszawa
14.10 Polskie Radio/Nadzieja, Lublin
15.10 Alchemia, Kraków
21.10 Remedium, Sosnowiec
6.11 CK, Łomianki
10.11 Meskalina, Poznań
11.11 RCK, Rogoźno
17.11 Bush Festival, Budapeszt
18.11 Świecie, OKSiR
19.11 Rotunda Północna, Szczecin
25.11 Dwór Artusa, Toruń
26.11 Klubogaleria Arte, Olsztyn
3.12 RCK, Kołobrzeg
9.12 Polskie Radio, Rzeszów
10.12 Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, Przemyśl

Sprawdź także:
Błędne koło Agi Brine. Nowy teledysk do “CHeat”

Długo oczekiwany debiutancki album Buslava ujrzał światło dzienne. Krążek zatytułowany po prostu Buslav od dzisiaj dostępny jest w sklepach. Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Jak czytamy w zapowiedzi, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →