Błędne koło Agi Brine. Nowy teledysk do “CHeat”


10 października 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Klip do piosenki “CHeat” Agi Brine, jednej z najciekawszych artystek nowego polskiego r&b, to nawiązanie do filmu Dzień Świstaka.

Utwór do piosenki, stworzonej z udziałem wokalisty Jaqa Mernera, wyreżyserował Karol Łakomiec, autor zdjęć do klipów m.in. Artura Rojka, Renaty Przemyk, Zakopower.

“Emocjonalność i refleksyjność video kontrastuje z energią samej piosenki, razem składając się w całość ukazującą relacje międzyludzkie zaklęte w błędnym kole tego samego dnia” – mówi wokalistka.

“CHeat” to kolejny utwór ze świetnej EP-ki Filling Empty Spaces, która ukazała się kilka miesięcy temu. Aga Bigaj, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko poznańskiej artystki, w swoim brzmieniu łączy inspiracje songwriterskim popem spod znaku Tori Amos i pełnym kobiecego wdzięku r’n’b w stylu Aaliyah. To naszym zdaniem jedna z najciekawszych obecnie popowych artystek w naszym kraju.

Sprawdź także:
Ta piątka artystów to nowa jakość w polskim popie

Klip do piosenki “CHeat” Agi Brine, jednej z najciekawszych artystek nowego polskiego r&b, to nawiązanie do filmu Dzień Świstaka. Utwór do piosenki, stworzonej z udziałem wokalisty Jaqa Mernera, wyreżyserował Karol Łakomiec, autor zdjęć do klipów m.in. Artura Rojka, Renaty Przemyk, Zakopower. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →