Polska płyta pop, na którą czekamy. Daria Zawiałow debiutuje!


16 stycznia 2017

Podziel się newsem:

3 maja do sklepów trafi debiutancki krążek Darii Zawiałow – jednej z najbardziej obiecujących polskich artystek popowych.

Spośród nowych twarzy na polskiej scenie pop, jedna zwróciła naszą szczególną uwagę. To Daria Zawiałow, której singiel „Kundel Bury” to jedna z najbardziej nośnych piosenek, które słyszeliśmy w ubiegłym roku, a jednocześnie zaaranżowanej w sposób rzadko spotykany na polskiej scenie muzycznej – przypominający nieco synthpopowe numery duetu Tegan and Sara, czy nawet Fleetwood Mac z okresu „Tango In The Night”.

Już 3 marca 2017 roku na półkach sklepowych pojawi się jej debiutancka płyta „A kysz!”, którą promowały single „Malinowy Chruśniak” i wspomniany już „Kundel Bury”.

„Płyta jest kulminacją wszystkiego, co zbierało się we mnie od dłuższego czasu. Przez kilka lat ja i mój przyjaciel, a także producent albumu, Michał Kush, docieraliśmy się muzycznie, aż złapaliśmy falę, która poniosła nas do tworzenia tego, co zaczęło zaskakiwać i cieszyć” – mówi Daria. – „Utwory są zróżnicowane, a jednak spójne. Są momenty radości, zawadiackiej figlarności, a nawet lamentu, rozpaczy czy manifestu”.

Na „A kysz!” usłyszymy piosenki oprawione zarówno w elektronikę, jak i gitary. Sama Daria twierdzi, że śpiewa dla siebie, narzeczonego i bliskich, ale ma nadzieję dotrzeć ze swoją twórczością do większej grupy osób. Bardzo jej w tym kibicujemy!

3 maja do sklepów trafi debiutancki krążek Darii Zawiałow – jednej z najbardziej obiecujących polskich artystek popowych. Spośród nowych twarzy na polskiej scenie pop, jedna zwróciła naszą szczególną uwagę. To Daria Zawiałow, której singiel „Kundel Bury” to jedna z najbardziej nośnych piosenek, które słyszeliśmy w ubiegłym roku, a jednocześnie zaaranżowanej w sposób rzadko spotykany na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także