Måneskin zagra na Open’er Park. Prosty trick, jak zdobyć bilety przed oficjalną sprzedażą


21 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Måneskin z Sopotu skieruje się do Gdyni i tego lata da dwa koncerty na północy Polski. Właśnie oficjalnie potwierdzono występ włoskiej kapeli na Open’er Park. Bilety wkrótce będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Måneskin – festiwalowy koncert potwierdzony

Włoski zespół wywołał prawdziwe poruszenie na scenie, a wszystko za sprawą tego jednego występu podczas Eurowizji. Måneskin zaczął trendować na listach przebojów i szturmem zdobywać kolejne pozycje w notowaniach portali streamingowych. Polscy fani mogą być wobec tego naprawdę zachwyceni, bowiem właśnie potwierdzono drugi (!) występ grupy w naszym kraju i to jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Zespół po występie na festiwalu w Sopocie zagra koncert w Gdyni, w ramach Open’er Park już 19 sierpnia.

Maneskin Open'er Park koncert w Polsce bilety
Open’er Park

Måneskin – sezonowa ciekawostka?

Mogę tylko podejrzewać, jak będzie wyglądał jutrzejszy dzień i próby zdobycia biletów na koncert włoskiej kapeli. Przyznam, że Alter Art bukując Måneskin wykonali naprawdę przemyślany ruch, znakomicie wykorzystując ich trwające w najlepsze pięć minut.

Przeczytaj: Måneskin ofiarą cancel culture? Drama o dirty talk

Rock n' Roll never dies, jak to hasło, wytarte, jak najstarsze trampki, powtórzył Damiano David podczas finału Eurowizji. I wszystko wskazuje na to, że miał troszkę racji, bo to nowe wcielenie rocka w postaci grupy prosto z Italii, konkretnie zaszumiało na międzynarodowym rynku. Bo niby jest klasycznie, ale jedna trochę inaczej. Młodość idzie w parze z nową wizją na tę muzykę.

Måneskin – Beggin'

Open’er Park – jak zdobyć bilety na koncert Måneskin?

Zespół wystąpi podczas Open’er Park już 19 sierpnia. Według obecnych informacji, to drugi oficjalnie potwierdzony koncert zespołu w Polsce. Wciąż nie wiadomo, czy doniesienia o ich obecności w line-upie FEST Festival 2021 to rzeczywiście prawda.

Bilety w regularnej sprzedaży będą dostępne od jutra, od 22 czerwca na stronie altersklep.pl. Jednakże dla tych, którzy chcą uniknąć bitwy o bilety, irytacji i bezustannego odświeżania strony, wystarczy, że zarejestrują się na alterklub.pl. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do przedsprzedaży i tym sposobem, już dziś mogą nabyć bilety na wymarzony koncert – bez całej tej nerwówki. Powodzenia!

Måneskin z Sopotu skieruje się do Gdyni i tego lata da dwa koncerty na północy Polski. Właśnie oficjalnie potwierdzono występ włoskiej kapeli na Open’er Park. Bilety wkrótce będą dostępne w regularnej sprzedaży. Måneskin – festiwalowy koncert potwierdzony Włoski zespół wywołał prawdziwe poruszenie na scenie, a wszystko za sprawą tego jednego występu podczas Eurowizji. Måneskin zaczął […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →