Fot. Materiały promocyjne

Byli objawieniem tegorocznej Eurowizji. Teraz wystąpią na Polsat SuperHit Festiwal!


17 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, zespół Måneskin, odwiedzi nasz kraj jeszcze w czerwcu

To było tylko kwestią czasu. Måneskin po wygranej na Eurowizji 2021 nie przestaje odhaczać kolejnych sukcesów i dawać kolejnych koncertów. Od zwycięstwa grupy mija miesiąc, a zainteresowanie włoską formacją nie słabnie. Wręcz przeciwnie, zespół podbija cały świat i Internet. Jak podaje Eurowizja.org, utwór, który poprowadził grupę do zwycięstwa na Eurowizji, Zitti e Buoni zanotował na platformie Spotify 100 milionów odtworzeń. To naprawdę efektowny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że utwór pojawił się w streamingu dopiero kilka miesięcy temu.

Måneskin ma także wielu zagorzałych fanów w naszym kraju. To właśnie ich szczególnie powinien ucieszyć fakt, że grupa pojawi się w line-up’ie drugiego dnia Festiwalu Polsat SuperHit. Będzie to dokładnie 26 czerwca. Podobno zespół otrzymał wiele zapytań koncertowych z naszego kraju, ale ostatecznie zdecydował się właśnie na Sopot.

Tego samego dnia festiwalu na scenie zobaczymy polskie gwiazdy muzyczne: Sanah, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee.

Zwycięzcy tegorocznej Eurowizji, zespół Måneskin, odwiedzi nasz kraj jeszcze w czerwcu To było tylko kwestią czasu. Måneskin po wygranej na Eurowizji 2021 nie przestaje odhaczać kolejnych sukcesów i dawać kolejnych koncertów. Od zwycięstwa grupy mija miesiąc, a zainteresowanie włoską formacją nie słabnie. Wręcz przeciwnie, zespół podbija cały świat i Internet. Jak podaje Eurowizja.org, utwór, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →