„Tylko Ty, dowiedz się, jak słuchasz” – sprawdź swoje preferencje muzyczne w nowym zestawieniu od Spotify


08 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Spotify ponownie stawia na interaktywność. Tylko Ty to nowe, personalizowane zestawianie od aplikacji, z którego dowiesz się, czego słuchasz… Tylko Ty!

Spotify stawia na spersonalizowany i interaktywny kontakt z użytkownikiem

Spotify potrafi w dobry PR i chwytliwe akcje promocyjne, nie ma co! Apka od jakiegoś czasu zyskuje w oczach swoich odbiorców poprzez kładzenie dużego nacisku na personalizację działań i ich interaktywność, w ramach której użytkownicy aplikacji nie tylko słuchają dzięki niej swoich ulubionych artystów, ale i korzystają z dodatkowych atrakcji i dobrodziejstw serwowanych przez Spotify.

W pakiecie tych działań, aplikacja oferuje nam chociażby spersonalizowane playlisty, takie. jak odświeżany co piątek Radar premier z najbardziej interesującymi nas najnowszymi utworami w serwisie, Ulubione na okrągło z kawałkami, których słuchamy ostatnio najczęściej, Powtórka z ulubionych z numerami, które katowaliśmy w przeszłości, no i oczywiście kultowe Daily Mixy, czyli jak sama nazwa wskazuje – mixy tego co lubimy bądź na bazie algorytmów – możemy polubić.

Zobacz również: Spotify prezentuje EQUAL: globalną inicjatywę na rzecz kobiet w muzyce

Do tego, Spotify co jakiś czas podsuwa nam interaktywne zabawy, takie jak układanie line-upów personalizowanych festiwali, na których wystąpiliby nasi ulubieni artyści, playlisty dla zwierząt, czy coroczne Wrapped, czyli podsumowania tego, czego słuchaliśmy, co odkryliśmy, jakie gatunki królowały w naszych głośnikach i ile czasu spędziliśmy słuchając muzyki na Spotify w minionym roku. Każda z tych atrakcji została dodatkowo stworzona tak, aby móc bezpośrednio dzielić się nią w naszych social mediach.

Spotify Tylko Ty dowiedz się jak słuchasz
Spotify

Nowa funkcja Tylko Ty. Sprawdź, jak słuchasz muzyki na Spotify!

W ostatnich dniach instagramowe stories zalała fala nowych spotifay’owych plansz. Aplikacja z zaskoczenia podzieliła się ze swoimi użytkownikami zupełnie nowym, muzycznym zestawieniem, zatytułowanym Tylko Ty. Dowiadujemy się z niego ciekawych informacji na temat wyjątkowości naszych wyborów muzycznych i artystów, których słuchamy… Tylko My!

Ze specjalnie przygotowanego pod nasze osobiste preferencje muzyczne Spotify story, dowiadujemy się, że:

Ponad 345 milionów ludzi słucha muzyki i podcastów w Spotify.
Ale nikt nie słucha tak, jak Ty.

Spotify Tylko Ty dowiedz się jak słuchasz
Spotify, „Tylko Ty”

Muzyczna oś czasu, horoskop i nowe, spersonalizowane playlisty od Spotify

Z kolejnych plansz dowiadujemy się, jakie najdziwniejsze muzyczne mixy udało nam się stworzyć słuchając różnorodnych artystów w Spotify, między jakimi muzycznymi dekadami podróżujemy w czasie, jakie zestawy gatunków wyróżniają nas z tłumu, czego słuchamy pod osłoną nocy i jaki jest nasz muzyczny horoskop złożony z ulubionego wykonawcy, artysty, który budzi w nas wyjątkowe emocje oraz naszego ostatniego odkrycia.

Nowe zestawienie od Spotify zawiera w sobie również część interaktywną, w której spośród trzech trójek artystów, wybieramy tych, z którymi chcielibyśmy wybrać się na wymarzoną imprezę. Oczywiście finałem całego zestawienia są nowe, spersonalizowane składanki, które trafiają do Twojej biblioteki Spotify. Znajdziesz je po wpisaniu w wyszukiwarkę aplikacji frazy Tylko Ty. Sprawdźcie, jak Wy słuchacie muzyki i podzielcie się nowym podsumowaniem Spotify w swoich social mediach!

Spotify Tylko Ty dowiedz się jak słuchasz
Spotify, „Tylko Ty”

Spotify ponownie stawia na interaktywność. Tylko Ty to nowe, personalizowane zestawianie od aplikacji, z którego dowiesz się, czego słuchasz… Tylko Ty! Spotify stawia na spersonalizowany i interaktywny kontakt z użytkownikiem Spotify potrafi w dobry PR i chwytliwe akcje promocyjne, nie ma co! Apka od jakiegoś czasu zyskuje w oczach swoich odbiorców poprzez kładzenie dużego nacisku […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.