fot. Jacek Pióro / Universal Music Poland

Atlvnta wręcza nam kwiaty, jakich jeszcze nie mieliśmy. Posłuchajcie nowego singla “Bukiet czarnych róż”


30 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Atlvnta jak do tej pory zaskakuje nas z każdym kolejnym krokiem coraz bardziej. Nie wierzycie? To posłuchajcie singla Bukiet czarnych róż.

Niepowtarzalny Bukiet z czarnych róż

Grająca obecnie swoje letnie koncerty Atlvnta zachwyca publiczność materiałem ze swojego debiutanckiego krążka. Przełom nastąpił jednak na Męskim Graniu, gdzie pomiędzy setlistę zespołu wpleciono jeden, bardzo intrygujący i nieznany do tej pory numer. Jak się okazało, była to zupełna nowość przygotowana nam przez duet.

Mowa tu o wydanym niedawno singlu Bukiet czarnych róż. Piosenka okupiona mocnym beatem, który jest hołdem zespołu dla niedocenionych imprez techno z przełomu lat 90. i 00., od pierwszych sekund wkrada się na nasze słuchawki. To prawdziwy imprezowy banger, który podniesie z krzeseł nawet największych sceptyków tanecznych wojaży.

Przeczytaj także: „Teraz czujemy się bardziej legitni” – wywiad z duetem Atlvnta

Atlvnta wywiad
fot. materiały prasowe

Numer przeniesie Was na polską dyskotekę w środku lata 2002, gdzie świat wydaje się prostszy, a impreza trwać będzie do rana. Beat jest bezlitosny, euforia właśnie zaczyna nam się udzielać, nie istnieje nic więcej

– mówi Atlvnta.

ATLVNTA – Bukiet czarnych róż, posłuchaj!

Do piosenki powstał lekko psychodeliczny klip nawiązujący klimatem do tych samych złotych czasów imprez. Za reżyserię video odpowiada Luke Jascz. Jak oceniacie taką porcję brzmień ze strony duetu?

Atlvnta w Miastosferze

Nie przegapcie również odcinka naszego podcastu Miastosfera, którego pierwszymi gośćmi był właśnie duet AtlvntaKasia Golomska i Kamil Durski porozmawiali wraz z prowadzącymi Noviką i Mr. Lexem o realiach debiutowania w dzisiejszych czasach. Subskrybujcie również nasz kanał na YouTube IDEWTANGO, aby nie ominąć kolejnych odcinków Miastosfery!

Atlvnta jak do tej pory zaskakuje nas z każdym kolejnym krokiem coraz bardziej. Nie wierzycie? To posłuchajcie singla Bukiet czarnych róż. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Niepowtarzalny Bukiet z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →