fot. Anna Kotlonek

Król z żoną na terapii małżeńskiej u Atlvnty


14 października 2021

Podziel się newsem:

Duet Atlvnta podzielił się właśnie swoim nowym teledyskiem do utworu Mantra. W klipie niecodzienną rolą zagrał również Błażej Król!

Atlvnta prezentuje wyjątkowy teledysk do utworu Mantra

Niespełna miesiąc po wydaniu swojej debiutanckiej płyty duet Atlvnta częstuje nas kolejną nowością. Tym razem jest nią teledysk do utwory Mantra, który zasilił tracklistę wspomnianego albumu. Teledysk jest wyjątkowy, a fabuła zaskoczy Was pod wieloma wzglądami!

Mantra to piosenka o toksycznych zrachowaniach, które trzymają nas w swojej niewoli. To cyniczna obserwacja powtarzalnych schematów, z których nie potrafimy się wyrwać, choć wiemy, jak bardzo bywają dla nas szkodliwe – mówi o piosence Kamil Durski, połowa duetu Atlvnta.

Zobacz również: „Teraz czujemy się bardziej legitni” – wywiad z duetem Atlvnta

Duet Atlvnta przeprowadza muzyczną terapię

W swoim najnowszym klipie Kamil wciela się w rolę terapeuty, a jako pierwsza pacjentka na jego fotelu zasiada Kasia Golomska – druga połówka Atlvnty. Emocje biorą górę nad terapią, a ich sesja szybko wymyka się spod kontroli.

ATLVNTA Mantra teledysk król
Atlvnta – „Mantra”, kadr z teledysku / fot. Anna Kotlonek

Gabinet Kamila odwiedzają kolejni pacjenci, wśród których znalazł się również autor tegorocznego albumu DziękujęBłażej Król. Artysta wraz ze swoją żoną, Iwoną, postanowił skorzystać z terapii małżeńskiej.

Zobacz również: Król taki, jak NIGDY/ZAWSZE – recenzja albumu „DZIĘKUJĘ”

ATLVNTA Mantra teledysk król
Atlvnta – „Mantra”, kadr z teledysku / fot. Anna Kotlonek

Pełen groteski teledysk ukazuje tak naprawdę stereotypy na temat różnych osobowości o destruktywnych cechach. Mamy tu neurotyka, histeryczkę, plotkarę oraz uległego mężczyznę będącego w związku z apodyktyczną kobietą. Wszystkie charaktery są przedstawione w przejaskrawiony i humorystyczny sposób, by nadać im lekkości, a wydźwięk tego teledysku brzmi następująco:

Jest światełko w tym tunelu! Pomimo tego, że czasem nie umiemy pozbyć się toksycznych zachowań, wszyscy jesteśmy warci wybaczenia i drugiej szansy.

Atlvnta – Mantra, zobacz teledysk!

Atlvnta zaprasza do społecznej dyskusji

To już kolejny raz, gdy duet Atlvnta porusza się w swojej twórczości na granicy stereotypów i tematów, które w debacie publicznej wciąż budzą kontrowersję. Wcześniej, w teledysku do singla Od nowa, artyści skupili się na nurcie body positive i kwestii seksualnej samoakceptacji.

Zobacz również: „Od jutra” – wakacyjny, (nie)grzeszny przebój od duetu ATLVNTA

Atlvnta – Od Jutra, zobacz teledysk!


Atlvnta w Miastosferze

Nie przegapcie również odcinka naszego podcastu Mistosfera, którego pierwszymi gośćmi był właśnie duet AtlvntaKasia Golomska i Kamil Durski porozmawiali wraz z prowadzącymi, Noviką i Mr. Lexem, o realiach debiutowania w dzisiejszych czasach. Subskrybujcie również nasz kanał na YouTube IDEWTANGO, aby nie ominąć kolejnych odcinków Miastosfery!

Duet Atlvnta podzielił się właśnie swoim nowym teledyskiem do utworu Mantra. W klipie niecodzienną rolą zagrał również Błażej Król! Atlvnta prezentuje wyjątkowy teledysk do utworu Mantra Niespełna miesiąc po wydaniu swojej debiutanckiej płyty duet Atlvnta częstuje nas kolejną nowością. Tym razem jest nią teledysk do utwory Mantra, który zasilił tracklistę wspomnianego albumu. Teledysk jest wyjątkowy, a […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →