fot. Hubert Komerski, materiały prasowe

Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski w zwiastunie filmu „Johnny”

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się zwiastun filmu Johnny, w którym Dawid Ogrodnik wciela się w postać ks. Jana Kaczkowskiego. Premiera we wrześniu.

Johnny – jest pierwszy zwiastun filmu o ks. Janie Kaczkowskim

Johnny to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia opowiedziana z perspektywy podopiecznego Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego.

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc śmiertelnie chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A czyni to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje się pacjentem swojego hospicjum. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

– czytamy w opisie filmu

W rolę księdza Jana Kaczkowskiego wciela się Dawid Ogrodnik. Natomiast Patryka Galewskiego gra nagradzany za występ w filmie 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy Piotr Trojan. Na ekranie towarzyszyć im będą również m.in. Magdalena Czerwińska, Anna Dymna, Maria Pakulnis, Marta Stalmierska, Witold Dębicki, Michał Kaleta i Joachim Lamża.

Za reżyserię filmu odpowiada Daniel Jaroszek, który do tej pory realizował projekty w branży reklamowej. Johnny będzie jego debiutem fabularnym. Film zadebiutuje na ekranach kin 23 września.

JOHNNY | teaser

O wyjątkowości Jana stanowiło, w tym dobrym tego słowa znaczeniu, prostolinijne patrzenie na religię, która przede wszystkim oparta jest na szacunku, niepogardzaniu istotą ludzką i tym, co jest najważniejsze, czyli działaniu w skutek i na skutek miłości do drugiego człowieka.

– tak o granej przez siebie postaci mów Dawid Ogrodnik

Jak zawsze w takich sytuacjach gra jest o tyle trudna, że chodzi o realną postać, ale Patryk to wymarzony bohater. Chuligan, przestępca, uczeń, nauczyciel, kucharz, ojciec, pielęgniarz. Patryk może w sobie pomieścić nie jednego bohatera. Pozornie prosta do zbudowania rola okazała się niezwykle złożona. Pełna przemian i wewnętrznych kontrastów.

– mówi o swojej roli Piotr Trojan
Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski w filmie johnny
fot. Hubert Komerski, materiały prasowe
Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski w filmie johnny
fot. Hubert Komerski, materiały prasowe

W sieci pojawił się zwiastun filmu Johnny, w którym Dawid Ogrodnik wciela się w postać ks. Jana Kaczkowskiego. Premiera we wrześniu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Johnny – jest pierwszy zwiastun filmu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →