Dawid Ogrodnik w kolejnej mocnej roli. Zagra w filmie o Danielu Rycharskim


21 października 2020

Podziel się newsem:

Tym razem Dawid Ogrodnik zagra Daniela Rycharskiego – artystę, aktywistę i geja. Poznajcie szczegóły powstającego filmu Wszystkie nasze strachy.

Kolejne filmowe wcielenie Dawida Ogrodnika. Będzie równie udane, jak poprzednie?

Dawid Ogrodnik nie spoczywa na laurach. Wręcz przeciwnie – koledzy z branży mogliby się od niego uczyć tego, jak skutecznie wykorzystywać swoje 5 minut. Albo raczej jak przeistaczać je w ugruntowaną pozycję na rynku aktorskim, bo 5 minut Ogrodnika trwa już co najmniej od kilku lat.

Po genialnych wcieleniach w takich filmach, jak Chce się żyć, Ostatnia Rodzina, Cicha noc, ostatni – Ikar. Legenda Mietka Kosza, czy nadchodzący Johnny o księdzu Kaczkowskim, aktor podejmuje kolejne wyzwanie. Tym razem Dawid Ogrodnik zagra Daniela Rycharskiego.

Wszystkie nasze starchy
Kadr z filmu „Wszystkie nasze strachy”

Dawid Ogrodnik jako Daniel Rycharski w filmie Wszystkie nasze strachy

Kim jest Daniel Rycharski i dlaczego będzie to kolejna mocna rola Ogrodnika? Rycharski to artysta i aktywista, który przez sztukę przedstawia istotne dla siebie wartości. Wśród nich jest chociażby walka o pojednanie kościoła z tęczą, bo Rycharski jest homoseksualnym katolikiem.

To właśnie on jest autorem kontrowersyjnej instalacji z kolorowymi krzyżami, którą zamontował w polu w swojej rodzinnej wsi – Kurówku, a pod Pałac Prezydencki przyniósł krzyż z drzewa, na którym powiesiła się para nastolatków LGBT. Reżyser, Łukasz Ronduda, stwierdził, że historia Rycharskiego jest na tyle ciekawa i intrygująca, że warto opowiedzieć ją na dużym ekranie.

Daniel Rycharski
Daniel Rycharski

I tak powstaje film Wszystkie nasze strachy. W rolę głównego bohatera wcieli się jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w ostatnim czasie – Dawid Ogrodnik. Aktor ma już na swoim koncie kilka mocnych i wymagających wcieleń, a jak poradzi sobie w skórze chrześcijanina geja?

Wszystkie nasze starchy

Zdjęcie główne: fot. Leszek Zych

Tym razem Dawid Ogrodnik zagra Daniela Rycharskiego – artystę, aktywistę i geja. Poznajcie szczegóły powstającego filmu Wszystkie nasze strachy. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Kolejne filmowe wcielenie Dawida Ogrodnika. Będzie równie udane, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →