Niesamowita metamorfoza Dawida Ogrodnika – aktor zagra ks. Kaczkowskiego


18 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Dawid Ogrodnik ponownie wcieli się w wyjątkową rolę. W swoim najnowszym filmie zagra ks. Kaczkowskiego. Zobaczcie tę niezwykłą metamorfozę!

Reklama

Ksiądz Kaczkowski – autorytet nie tylko wierzących

Ks. Kaczkowski był wyjątkowym przedstawicielem polskiego Kościoła. Charakteryzowały go niecodzienne i niespotykane podejście do wykonywanej służby, niezwykłe poczucie humoru, otwartość i brak tematów tabu. Dzięki takiej postawie stał się autorytetem tysięcy Polaków i to nie tylko tych wierzących.

Zobacz spotkanie z ks. Kaczkowskim w ASP podczas 21. Przystanku Woodstock

Kaczkowski to również autor licznych, bestsellerowych pozycji książkowych, wśród których znalazło się chociażby Życie na pełnej petardzie. Ksiądz zmarł w 2016 roku w wyniku zmagań z nowotworem – glejakiem mózgu.

Mimo wieloletniej i trudnej walki z chorobą duchowny wciąż pozostawał pozytywnym człowiekiem, który dodatkowo motywował swoich wiernych do działania. Ta postawa skłoniła polskich producentów filmowych do ukazania historii księdza na dużym ekranie.

ksiadz jan kaczkowski

Na pełnej petardzie – historia ks. Kaczkowskiego na dużym ekranie

Premiera filmu Na pełnej petardzie została zaplanowana na 2021 rok. W rolę ks. Kaczkowskiego wcieli się Dawid Ogrodnik. To aktor, który przez wielu został okrzyknięty specjalistą od odwzorowywania realnych postaci, co udowodnił grając chociażby Tomasza Beksińskiego w Ostatniej Rodzinie, Mietka Kosza w Ikarze, czy Rahima z Kalibru 44 w Jesteś Bogiem.

W Internecie właśnie pojawiły się pierwsze materiały ukazujące prace nad filmem Na pełnej petardzie. Metamorfoza, którą tym razem przeszedł Dawid Ogrodnik jest niewiarygodna! Właściwie trudno odróżnić go od prawdziwego księdza Kaczkowskiego. Zobaczcie!

Dawid Ogrodnik ponownie wcieli się w wyjątkową rolę. W swoim najnowszym filmie zagra ks. Kaczkowskiego. Zobaczcie tę niezwykłą metamorfozę! Ksiądz Kaczkowski – autorytet nie tylko wierzących Ks. Kaczkowski był wyjątkowym przedstawicielem polskiego Kościoła. Charakteryzowały go niecodzienne i niespotykane podejście do wykonywanej służby, niezwykłe poczucie humoru, otwartość i brak tematów tabu. Dzięki takiej postawie stał się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: