Vienio walczy z plastikiem. Zobacz teledysk do utworu “Warstwa Plastiku”

Obserwuj nas na instagramie:

Vienio, zaprezentował teledysk do utworu Warstwa Plastiku, który pochodzi z jego najnowszej płyty Twarzova. Klip mia premierę podczas konferencji ekologicznej.

W czwartek 30 maja odbyła się konferencja ekologiczna #Warstwaplastiku poświęcona walce z plastikiem w przestrzeni publicznej. Zorganizował ją raper Vienio, we współpracy z WWF Polska.

W dyskusji #WarstwaPlastiku wzięli udział wyjątkowi paneliści, tacy jak: Katarzyna Karpa-Świderek – rzecznik prasowa WWF Polska, Areta Szpura – aktywistka społeczna i „ekowojowniczka”, autorka niedawno wydanej książki Jak uratować świat czy Włodek „Paprodziad” Dembowski – wokalista związany z zespołem Łąki Łan, który gościnnie pojawił się w utworze Warstwa Plastiku.

Prelegenci oraz uczestnicy konferencji rozmawiali m.in. o tym, jak niwelować plastik w naszej przestrzeni, co robić, aby nie przyczyniać się do pogłębiania problemu zanieczyszczenia oraz jak wykorzystać media społecznościowe do walki z plastikiem oraz uświadamiania społeczeństwa.

Na tle innych państw wypadamy bardzo słabo. Polska produkuje 3,5 miliarda ton plastiku rocznie. Problem natomiast nie jest lokalny, nie dotyczy miasta, dzielnicy czy państwa, jest globalny. Największym wrogiem są producenci, którzy wykorzystują tę materię w nadmiarze. Moim marzeniem jest powstrzymanie źródła problemu. Jesteśmy natomiast za mali, aby móc ich produkcję po prostu zatrzymać. Co możemy zrobić już dziś, to zacząć od siebie. Moje rozwiązania też nie sprawią, że z planety znikną puste butelki, reklamówki czy słomki, ale chcę docierać do świadomości. Im więcej nas będzie tym większą mamy siłę.

Zobacz teledysk do utworu Warstwa Plastiku:

Fot.: kadr z klipu Vienio feat. Paprodziad – Warstwa Plastiku

Vienio, zaprezentował teledysk do utworu Warstwa Plastiku, który pochodzi z jego najnowszej płyty Twarzova. Klip mia premierę podczas konferencji ekologicznej. W czwartek 30 maja odbyła się konferencja ekologiczna #Warstwaplastiku poświęcona walce z plastikiem w przestrzeni publicznej. Zorganizował ją raper Vienio, we współpracy z WWF Polska. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →