Molesta Ewenement – grupa zagra specjalny koncert na spóźnione 25-lecie


18 grudnia 2020

Podziel się newsem:

Molesta Ewenement to grupa, która stoi za podwalinami ulicznego hip-hopu w Polsce. W tym roku skład miał hucznie obchodzić swoje 25-lecie, do czego, przez pandemię, oczywiście nie doszło. Nic straconego! Raperzy już w kwietniu wystąpią w Warszawie!

Molesta Ewenement – samospełniająca się przepowiednia?

Każdy, kto obraca się w rapowym środowisku, słucha(ł) Molesty. Oni tak naprawdę zaczynali kręcić ten hip-hop, oni nadali mu wymiar, który dziś już tylko ewoluuje. Prekursorzy – ot, idealne słowo, by ich opisać. Spore mają zasługi dla tego muzycznego półświatka, jako grupa i każdy z osobna. Od początku siedzieli w tym Piotr „Vienio” Więcławski i Paweł „Włodi” Włodkowski. Później skład zasilili Marek „Kaczy” Andrasik, Tomasz „Pelson” Szczepanek i Robert „Wilk” Darkowski. W grupie dochodziło oczywiście do rozmaitych zawirowań, ale jakkolwiek by nie było – ci panowie stworzyli kawał historii.

Molesta – Skandal

Molesta Ewenement – koncert, na który wszyscy czekali

Rok 2020 miał być ich rokiem. Zespół obchodził swoje 25-lecie, które miało zostać zwieńczone trasą koncertową i wyjątkowym występem jubileuszowym. Na otarcie łez, fanom pozostał film dokumentalny Skandal. Ewenement Molesty, zatytułowany w nawiązaniu do dwóch płyt składu. Takie wydarzenie jednak bez echa przejść nie może: mówimy w końcu o okrągłej rocznicy powstania jednego z najważniejszych polskich zespołów hip-hopowych. Fani się doczekali, mamy to! Koncert Vienia, Włodiego i chłopaków z całą pewnością się odbędzie!

Molesta Ewenement

Molesta Ewenement – byle do kwietnia

Już 16 kwietnia w warszawskiej Progresji będziecie mogli usłyszeć grupę Molesta. Zapowiada się naprawdę gorący event – ostatnie twórcze ślady zespół zostawił po sobie w 2015 roku wraz z singlem Teraz. Zwłaszcza dla młodszych fanów, będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć grupę na żywo, w całości.

Molesta Ewenement – 16 kwietnia, Warszawa, bilety

Molesta zagra koncert 16 kwietnia w klubie Progresja w Warszawie. Wejściówki w przedsprzedaży są dostępne jedynie na stronie Biletomat.pl.

Molesta Ewenement to grupa, która stoi za podwalinami ulicznego hip-hopu w Polsce. W tym roku skład miał hucznie obchodzić swoje 25-lecie, do czego, przez pandemię, oczywiście nie doszło. Nic straconego! Raperzy już w kwietniu wystąpią w Warszawie! Molesta Ewenement – samospełniająca się przepowiednia? Każdy, kto obraca się w rapowym środowisku, słucha(ł) Molesty. Oni tak naprawdę […]

Molesta Ewenement | Warszawa, Progresja

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →