Włodi i 1988 prezentują pierwszy klip ze wspólnej płyty! Zamów preorder „W/88”


30 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Włodi i 1988 długo kazali nam czekać na ich pierwszy wspólny singiel. Na szczęście dziś swoją premierę miał numer NOLOVE (SŁŻ SŁŻ). Wystartował także preorder albumu. Sprawdźcie szczegóły.

Współpraca Włodiego z 1988 to definicja stylu i jakości

Kiedy jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Włodi połączył siły z producentem 1988, zapewniałem, że ich wspólny krążek będzie wyznacznikiem jakości i stylu.

Dziś natomiast otrzymaliśmy pierwszy singiel z płyty pod tytułem W/88 i tak jak podejrzewałem, osadzony jest on w oldschoolowym post 90s’owym, brudnym klimacie. Jednak pomimo ciężkiego i surowego brzmienia, czuć świeżość, a przede wszystkim chęć na więcej.

W pierwszym singlu raper porusza między innymi temat głośnego filmu o Chadzie i jasno daje do zrozumienia co sądzi o efekcie końcowym tej produkcji. Włodi dobitnie podkreśla także swoją pozycję i zasługi dla całej sceny.

Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ SŁŻ)

Natomiast sam krążek będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Muzykom zależało na tym, aby odbiorca mógł skupić się na muzycznej stronie krążka, a nie na tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany, stąd minimalistyczna forma okładki. Jednak ma ona pewne znaczenie, ponieważ jest pierwszym etapem do zrozumienia W/88.

Włodi
Włodi/1988 – W/88 – okładka albumu

To jeszcze nie koniec informacji o krążku. Bowiem Włodi i 1988 mają w rękawie kilka asów w postaci gości, których usłyszymy na albumie. Ponadto, gwarantują, że na ten moment na pewno nie będziemy w stanie wytypować, kogo finalnie usłyszymy.

Włodi/1988 – W/88 – zamów preorder!

Jeżeli jaracie się współpracą na linii Włodi-1988 to ich pierwszy wspólny album koniecznie musi znaleźć się na Waszych półkach. Krążek możecie już zamawiać za pośrednictwem strony defjam.pl, gdzie oprócz limitowanej wersji krążka, znajdziecie także wszystkie wydawnictwa Włodiego, oraz reedycję albumów Molesty i Pariasów.

Włodi i 1988 długo kazali nam czekać na ich pierwszy wspólny singiel. Na szczęście dziś swoją premierę miał numer NOLOVE (SŁŻ SŁŻ). Wystartował także preorder albumu. Sprawdźcie szczegóły. Współpraca Włodiego z 1988 to definicja stylu i jakości Kiedy jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Włodi połączył siły z producentem 1988, zapewniałem, że ich wspólny […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: