Włodi zdradza, z kim nagrał swój nowy album! Preorder i pierwszy singiel już niebawem


10 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Włodi w końcu ujawnił kilka szczegółów dotyczących swojego najnowszego albumu. Dowiedzieliśmy się także, kto zajął się produkcją całego krążka.

Poznajcie Mistrza klimatu

Mistrz klimatu, właśnie w taki sposób Włodi kilka tygodni temu przedstawiał producenta z którym nagrał w całości swoją najnowszą płytę. Dziś oficjalnie potwierdzono, że tajemniczym mistrzem klimatu jest 1988, czyli połowa duetu Syny.

Wszystko to dzięki trailerowi produkcji, który pojawił się na profilach Def Jam Recordings Poland

Pomimo tego, że nie otrzymaliśmy jeszcze żadnego singla, możemy spodziewać się prime shit quality, z którego słynie 1988. Wydaje mi się, że sam krążek utrzymany będzie w nieco oldschoolowym post 90s’owym, brudnym klimacie, do którego zaimplementowane zostaną nowe patenty i rozwiązania. Natomiast jedno jest pewne, nowy krążek Włodiego będzie miał niepowtarzalny klimat.

włodi i 1988
Włodi/1988 – NOLOVE (SŁŻ SŁŻ) – okładka singla

Oprócz kooperacji z Piernikowskim, kunszt producencki 1988 mogliście usłyszeć na jego ostatniej EP’ce producenckiej – Ring The Alarm.

1988 – Ring The Alarm EP – odsłuch

Natomiast jeżeli chodzi o Włodiego, to w końcu dostaniemy od niego pełnoprawny longplay. Ostatnim długo grającym krążkiem był wydany w 2017 roku Wszystkie drogi prowadzą do dymu. Oczywiście, w międzyczasie dostaliśmy także EP’kę Osad i to właśnie tam mogliśmy usłyszeć Włodiego i 1988 we wspólnym utworze.

Włodi – Wyobraź Sobie


Szacunek za klasyk!

Przypominamy także, że Def Jam przygotował dla fanów Molesty wyjątkową niespodziankę, jaką jest reedycja kultowych albumów legendarnego składu o czym pisaliśmy tutaj. Natomiast krążki możecie zamawiać z oficjalnej strony Def Jam Recordings.

Włodi w końcu ujawnił kilka szczegółów dotyczących swojego najnowszego albumu. Dowiedzieliśmy się także, kto zajął się produkcją całego krążka. Poznajcie Mistrza klimatu Mistrz klimatu, właśnie w taki sposób Włodi kilka tygodni temu przedstawiał producenta z którym nagrał w całości swoją najnowszą płytę. Dziś oficjalnie potwierdzono, że tajemniczym mistrzem klimatu jest 1988, czyli połowa duetu Syny. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.