Szacunek za klasyk! Def Jam przygotował reedycję kultowych albumów Molesty Ewenement

Podziel się newsem:

Szykujcie portfele, bo Def Jam przygotował nie lada gratkę dla fanów legendarnego składu Molesta Ewenement. Od dziś możecie kupić reedycje kultowych krążków warszawskiego zespołu.

To powrót ekipy która zapał twój ostudzi

Musicie przyznać, że wejście Def Jamu na polski rynek fonograficzny było bardzo efektywne i jednocześnie efektowne. Podpisanie kontraktów z legendami sceny, takimi jak Włodi, czy Ero, a przede wszystkim z młodymi i zdolnymi raperami i wokalistami, tylko to potwierdzają.

Właśnie takimi ruchami Def Jam pokazuje, że zależy im zarówno na młodych, jak i starszych słuchaczach. Dziś na stronie wytwórni pojawiła się informacja, która ucieszyła fanów Molesty Ewenement oraz kolekcjonerów płyt. Label wypuścił właśnie reedycje kultowych albumów warszawskiego składu.

Na ten moment dostępne są odświeżone wydania Molesty i kumpli z 2008 roku, a także Nigdy nie mów nigdy z 2006 roku.

Molesta – Powrót

Ponadto, oprócz krążków Molesty, dostępny jest także rarytas kolekcjonerski, w postaci świetnego i jedynego albumu składu Parias. Skład zadebiutował w 2011 roku albumem Parias. W jego skład wchodzili Pelson, Włodi i Eldo. Krążek pomimo świetnych utworów dopiero 2 lata od premiery uzyskał status Złotej Płyty. Jednak nie przeszkadza to w żaden sposób temu, aby uważać go za jeden z lepszych albumów w polskim hip-hopie.

Parias – Dobosz

Wszystkie te albumy możecie zamówić ze strony DefJam.pl. Zdecydowanie najatrakcyjniejszą ofertą jest ta, w której za jedyne 99 złotych otrzymujecie wszystkie wyżej wymienione krążki.

Skandal. Ewenement Molesty

Niestety, premiera filmu dokumentalnego o Moleście została przesunięta na jesień. Wszystko oczywiście spowodowane jest epidemią koronawirusa. Jednak, trzeba patrzeć na pozytywne strony tej sytuacji. Dzięki akcji Def Jamu możecie przypomnieć sobie brzmienie warszawskiego składu.

Natomiast, jeżeli chodzi o film, za jego scenariusz i reżyserię odpowiada Bartosz Paduch, który znany jest przede wszystkim z takich produkcji jak Totart – czyli odzyskiwanie rozumu, czy chociażby ze współpracy nad filmem Czarny Czwartek – Janek Wiśniewski Padł.

włodi, vienio, molesta ewenement

W produkcji poza członkami Molesty, udzieliły się najważniejsze postacie dla polskiego hip-hopu, m.in. SokółPonoTedePezet czy Bilon. Film będzie obfitował w archiwalne zdjęcia, a także materiały wideo, pochodzące z prywatnych archiwów. Więcej o produkcji i samej Moleście przeczytacie tutaj.

Szykujcie portfele, bo Def Jam przygotował nie lada gratkę dla fanów legendarnego składu Molesta Ewenement. Od dziś możecie kupić reedycje kultowych krążków warszawskiego zespołu. To powrót ekipy która zapał twój ostudzi Musicie przyznać, że wejście Def Jamu na polski rynek fonograficzny było bardzo efektywne i jednocześnie efektowne. Podpisanie kontraktów z legendami sceny, takimi jak Włodi, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →