Zobacz wyjątkowy koncert Włodiego na platformie TIDAL


10 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Włodi to niepodważalna ikona polskiego rapu. Raper w studio Def Jam zagrał wyjątkowy koncert, który możecie zobaczyć tylko w serwisie TIDAL.

Włodi Live, czyli od Skandalu, po Połamane Skrzydła

Włodi na polskiej scenie muzycznej obecny jest nieprzerwanie od 1995 roku. Były już członek Molesty Ewenement, którą stworzył wraz z Vieniem, pracuje aktualnie nad swoim 6. solowym albumem.

Natomiast ostatnim jego wydawnictwem jest OSAD, który osadzony jest w ulubionej przez Włodiego upalonej tematyce. Ponadto raper nie zamyka się na współpracę z zawodnikami młodego pokolenia.

Włodiego usłyszeć możemy na płytach takich raperów jak chociażby Young Igi, czy Otsochodzi.

Włodi – Połamane Skrzydła

Wracając jednak do wyjątkowego koncertu. To ten zrealizowany został w studio nagraniowym Def Jam Recordings, z którym Włodi na początku roku podpisał kontrakt płytowy. W studio razem z raperem znaleźli się także Pyrkson Fisk, oraz 1988, czyli 1/2 duetu Syny.

Jeżeli chcecie zobaczyć mój koncert ze studio Def Jam, wpadnijcie na platformę TIDAL, tylko tam możecie to zobaczyć. Zagram przekrój swoich utworów od Skandal po singiel Połamane Skrzydła

Włodi

Cały koncert możecie obejrzeć tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji TIDAL.

Jeżeli nie macie wykupionej subksrybcji w tym serwisie, to TIDAL wychodzi do Was z pomocną dłonią i oferuje wyjątkową promocję, bowiem za 4 złote możecie uzyskać dostęp do serwisu aż na 4 miesiące. Ze specjalnej promocji możecie skorzystać tutaj.

Powrót Molesty!

włodi, vienio
fot. Mateusz Kowalik.

Natomiast, już niebawem, swoją premierę ma mieć film dokumentalny poświęcony legendarnej Moleście Ewenement. W produkcji poza członkami grupy, udzieliły się najważniejsze postacie dla polskiego hip-hopu, m.in. SokółPonoTedePezet czy Bilon. Film będzie obfitował w archiwalne zdjęcia, a także materiały wideo, pochodzące z prywatnych archiwów.

Skandal. Ewenement Molesty – zobacz zwiastun

Włodi to niepodważalna ikona polskiego rapu. Raper w studio Def Jam zagrał wyjątkowy koncert, który możecie zobaczyć tylko w serwisie TIDAL. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Włodi Live, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →