Vienio zdradził, że powstaje film o Moleście!


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Vienio za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że powstaje film dokumentalny o legendarnej grupie hip-hopowej. Zdradził także, że reżyser produkcji poszukuje archiwalnych zdjęć z koncertów grupy.

Krótko o Moleście

molesta ewenement

Molesta, to legendarna grupa hip-hopowa, o której można by pisać książki, albo nakręcić film… (przepraszam, musiałem to napisać, to jest silniejsze ode mnie). Kolektyw zawiązał się w 1995 roku z inicjatywy Vienia i Włodiego. Z czasem do zespołu dołączył także Pelson i Wilku. W 1998 roku swoją premierę miał pierwszy album Molesty zatytułowany Skandal, który dziś określany jest mianem przełomowego i kultowego. Po sukcesie Skandalu, grupa wydała drugi krążek pt. Ewenement, który otrzymał nominację do Fryderyków.

Molesta – Wiedziałem że tak będzie

Ostatecznie Molesta wydała jeszcze trzy albumy. W 2000 roku pojawiła się Taka płyta… . Natomiast na kolejny krążek musieliśmy czekać aż do 2006 roku, kiedy to ukazało się Nigdy nie mów nigdy. Dyskografię Molesty zamyka Molesta i Kumple. W 2015 roku pojawiły się doniesienia o nowym wydawnictwie, jednak prace nad krążkiem zostały przerwane, a sam zespół rozwiązany. Ostatnim singlem zespołu jest utwór Teraz.

Molesta Ewenement – Teraz

Film dokumentalny o Moleście

Po ogromnym sukcesie Procederu przyszedł czas na kolejny film w tematyce hip-hopowej. Na szczęście film o Moleście nie będzie filmem fabularnym, lecz dokumentalnym. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Vienio poinformował, że reżyser filmu poszukuje archiwalnych materiałów dotyczących Molesty. Jeżeli macie jakieś fotki, bądź filmy wysyłajcie je na adres filmskandal@gmail.com

Vienio za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że powstaje film dokumentalny o legendarnej grupie hip-hopowej. Zdradził także, że reżyser produkcji poszukuje archiwalnych zdjęć z koncertów grupy. Krótko o Moleście Molesta, to legendarna grupa hip-hopowa, o której można by pisać książki, albo nakręcić film… (przepraszam, musiałem to napisać, to jest silniejsze ode mnie). Kolektyw zawiązał się w 1995 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →