Włodi wydaje “Osad”


21 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentujący Ursynów współzałożyciel legendarnej Molesty – warszawski raper Włodi powraca z nową, znakomitą EP-ką.

Paweł Włodkowski (ur. 5 marca 1976 w Warszawie) obecny jest na polskim rynku fonograficznym od 1995 roku. Rapować zaczął na początku lat 90. Debiutował utworem “Nie dla sławy i nie dla pieniędzy” na składance Smak B.E.A.T. Records –  wers  “Bo chęć posiadania ludziom zasłania, osobowość i prawdziwość doznania” stanowi do dziś jego motto.

Włodi bardzo mocno stoi na polskiej scenie, mimo upływu wielu lat. Jest autorem docenianych albumów takich jak “W…”, “Wszystko Z Dymem” czy “Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu”.

Najnowsza EP-ka “Osad” pisana była przez rapera w Rotterdamie, co zdecydowanie wpłynęło na jej “upalony”  klimat. Za warstwę muzyczną odpowiadają tu MIROFF, 1988 i Sampler Orchestra.

Gościnnie na płycie udział wzięli Małpa oraz Pezet. Zjawiskowa oprawa graficzna jest dziełem Lisa Kuli.

Znakomitym pomysłem jest umieszczenie na płycie wersji instrumentalnych – surowe, niemal trip-hopowe podkłady ( zwłaszcza te od 1988 ) są autonomicznym składnikiem tego mini-albumu.

 

Reprezentujący Ursynów współzałożyciel legendarnej Molesty – warszawski raper Włodi powraca z nową, znakomitą EP-ką. Paweł Włodkowski (ur. 5 marca 1976 w Warszawie) obecny jest na polskim rynku fonograficznym od 1995 roku. Rapować zaczął na początku lat 90. Debiutował utworem “Nie dla sławy i nie dla pieniędzy” na składance Smak B.E.A.T. Records –  wers  “Bo chęć posiadania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →