Tede zdradza szczegóły dotyczące „DISCO NOIR”


13 lutego 2020

Podziel się newsem:

Tede ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Warszawski raper niebawem wyda swój kolejny solowy album zatytułowany DISCO NOIR. O czym będzie ta płyta?

Tede – DISCO NOIR – premiera już w czerwcu

DISCO NOIR, to już 18. solowy, legalny album w karierze Tedego. Raper przyzwyczaił swoich słuchaczy do tego, że co roku pojawia się od niego przynajmniej jeden nowy materiał.

Jednak najnowsze wydawnictwo ma być kompletnie nowym doświadczeniem, dla samego rapera, jak i jego słuchaczy. Jak sam twierdzi na pomysł dotyczący nowego krążka wpadł podczas przechadzki karaibską plażą. DISCO NOIR ma być połączeniem parkietowego rytmu, rodem z lat 90., z rapem.

Kiedy ludzie w naszym kraju słyszą słowo disco, to ich pierwsza myśl wędruje w kierunki disco-polo i tekstów o niczym. Tede na swojej najnowszej płycie chce poniekąd obalić ten stereotyp. Zapewnia, że DISCO NOIR jest płytą o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu oraz o wszystkim, czego w swoim życiu doświadczył. Przez wielu słuchaczy, Tede określany jest mianem rapera, który swoimi pomysłami na kawałki wyprzedza Polskę o kilka lat. Kilka razy faktycznie się to sprawdzało, jednak czy tak samo będzie i tym razem?

Tede & Sir Mich – ALLINKA

Wraz z pojawieniem się najnowszego klipu, wystartował preorder DISCO NOIR. Wersję limitowaną wydawnictwa możecie zamawiać za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego – disconoir.pl

tede
Tede & Sir Mich – DISCO NOIR – okładka albumu

Premiera krążka zaplanowana jest na 6 czerwca 2020.

Wiesz kto powraca?

Natomiast, jeżeli nie przypadł Wam do gustu klimat z DISCO NOIR i jesteście fanami bardziej klasycznych brzmień, to Tede przygotował również coś dla Was. Bowiem już niedługo swoją premierę będzie miało także wydawnictwo od DJ’a BUHHa, który jest alter ego warszawskiego rapera. Kawałki utrzymane są w klasycznym, hip-hopowym stylu i dostępne są do pobrania za darmo. Więcej o powrocie DJ’a BUHHa przeczytasz tutaj.

DJ BUHH feat. Tede – QUICKLY WEEKLY 2

Tede ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Warszawski raper niebawem wyda swój kolejny solowy album zatytułowany DISCO NOIR. O czym będzie ta płyta? Tede – DISCO NOIR – premiera już w czerwcu DISCO NOIR, to już 18. solowy, legalny album w karierze Tedego. Raper przyzwyczaił swoich słuchaczy do tego, że co roku pojawia się od […]

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →