Skandal. Ewenement Molesty” w telewizji? Film zobaczycie na antenie TVP Dokument


20 listopada 2020

Podziel się newsem:

Skandal. Ewenement Molesty to jeden z najbardziej wyczekiwanych dokumentów tego roku. Już dziś zobaczycie go na nowym kanale TVP poświęconym filmom dokumentalnym

Reklama

Gdzie obejrzymy film o Moleście?

W listach pytacie, gdzie można obejrzeć legalnie film dokumentalny poświęcony Moleście Ewenement. Do tej pory było to możliwe tylko na salach kinowych, bądź podczas online’owych festiwali filmowych. Jednak, jak wiadomo, kina są zamknięte, a festiwale dawno się pokończyły. W takim razie gdzie, w pełni legalnie można będzie zobaczyć wyczekiwany dokument o Moleście?

Z odpowiedzią na te pytanie przychodzi Telewizja Polska. Zdaję sobie sprawę, że ostatnimi czasy nie jest to rzetelne i wiarygodne źródło informacji, to jednak nowy kanał telewizji publicznej należy mieć na względzie.

Mowa o TVP Dokument, czyli kanale, w całości poświęconym filmom dokumentalnym, które przez ostatnie lata powstawały we współpracy z Telewizją Polską.

Otwarcie kanału jest bardzo mocne, bowiem już dziś o godzinie 21:45 swoją telewizyjną premierę będzie miał dokument o Moleście Ewenement. Ponadto, produkcja trafi później na telewizyjną platformę VOD, więc będziecie mogli go zobaczyć w dowolnej chwili.

Skandal. Ewenement Molesty – o czym jest ten film?

Film w reżyserii Bartosza Paducha opowiada historię legendarnej Molesty Ewenement, w której skład wchodzili między innymi Włodi, Vienio, Wilku, czy Pelson. Dokument to także coś w rodzaju pocztówki z przełomu lat 90. i 00., a także przedstawienie zmian, jakie zachodziły w ówczesnej Polsce.

Dokument o Moleście
fot. Mateusz Kowalik

Natomiast wydźwięk samego filmu jest raczej gorzki. Szczególnie jeżeli spojrzymy na to, jak obecnie wyglądają relacje pomiędzy członkami składu. Zwróćcie także uwagę, że Pelson, który jest bardzo ważną postacią dla Molesty, w dokumencie przewija się dosłownie przez chwilę.

Skandal. Ewenement Molesty – zobacz zwiastun

Skandal. Ewenement Molesty to jeden z najbardziej wyczekiwanych dokumentów tego roku. Już dziś zobaczycie go na nowym kanale TVP poświęconym filmom dokumentalnym Gdzie obejrzymy film o Moleście? W listach pytacie, gdzie można obejrzeć legalnie film dokumentalny poświęcony Moleście Ewenement. Do tej pory było to możliwe tylko na salach kinowych, bądź podczas online’owych festiwali filmowych. Jednak, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.