PRO8L3M połączył siły z WWF Polska. Zobacz, co z tego wynikło


04 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Duet ujawnił powiązanie utworu VI katastrofa z najnowszego albumu, z raportem BCG, przygotowanym we współpracy z organizacją WWF.

PRO8L3M zdradził, że tekst utworu VI katastrofa, który opowiada o wyniszczonym przez człowieka świecie, powstał na podstawie przygotowanego przez BGC we współpracy z WWF raportu 2050 Polska Dla Pokoleń. Dokument zawiera dwa scenariusze tego, jak będzie wyglądać Polska w 2050 roku. Od naszych działań zależy, czy sprawdzi się wariant lepszy czy gorszy.

Tytułowa VI katastrofa to określenie współczesnego zjawiska wymierania gatunków, spowodowanego przez działanie cywilizacji.

Konsumujemy coraz więcej, żyjemy coraz szybciej i coraz częściej mieszkamy w wielkich miastach. Coraz rzadziej mamy na co dzień styczność z przyrodą. Staramy się wierzyć, że dzięki rozwojowi technologicznemu nie będziemy już organizmami zależnymi od środowiska, w którym żyjemy. W praktyce zaś dzieje się wręcz przeciwnie — zamykając oczy na bezprecedensowe zmiany, których jesteśmy świadkami każdego dnia, gnamy w ślepą uliczkę, z której za chwilę nie będzie już drogi odwrotu.

PRO8L3M we współpracy z MELT, w ramach tworzenia przedpremierowego odsłuchu albumu OUTPOST–IN5TALAC7A, wykreowali doświadczenie VR #2050.

Każda z 4000 osób odwiedzających instalację, mogła przenieść się do roku 2050 i zobaczyć wizję, która miała przerażać i skłonić ludzi do działania i wzięcia sprawy w swoje ręce.

Zobacz klip do utworu:

Duet ujawnił powiązanie utworu VI katastrofa z najnowszego albumu, z raportem BCG, przygotowanym we współpracy z organizacją WWF. PRO8L3M zdradził, że tekst utworu VI katastrofa, który opowiada o wyniszczonym przez człowieka świecie, powstał na podstawie przygotowanego przez BGC we współpracy z WWF raportu 2050 Polska Dla Pokoleń. Dokument zawiera dwa scenariusze tego, jak będzie wyglądać […]

Polish Hip-Hop Festival

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →