Muniek Staszczyk pokazał okładkę solowego albumu


17 września 2019

Podziel się newsem:

Mimo problemów ze zdrowiem i odwołanymi koncertami, solowy album Muńka Staszczyka zatytułowany Syn Miasta, zgodnie z zapowiedziami ukaże się 18 października. Zobaczcie okładkę.

Muniek Staszczyk poinformował, że prace nad jego debiutanckim, solowym albumem, zatytułowanym Syn Miasta są już zakończone. Płyta wydana nakładem Agory trafi do sieci i na sklepowe półki już 18 października. Zobaczcie, jak będzie wyglądać okładka.

Drodzy, poznajcie „Syna miasta”!!! Z okładki mojej nowej płyty będzie patrzył na Was mój mops Gluś. Prawda że przystojniak? Ten super portret wykonał mu wyjątkowy specjalista od przystojniaków Jacek Poremba. Okładkę zaprojektował inny fantastyczny specjalista – Mariusz Mrotek, który również jest autorem okładki płyty T.Cover.

Muniek Staszczyk – Syn Miasta – premiera 18 października

Muniek Staszczyk - Syn Miasta

Kilka miesięcy temu pojawił się pierwszy singiel zapowiadający solowe wydawnictwo Muńka. Przy tworzeniu utworu Pola, artysta współpracował z Dawidem Podsiadło, Olkiem Świerkotem oraz Bartoszem Dziedzicem. W teledysku wyreżyserowanym przez Katarzynę Sawicką, w roli głównej wystąpiła Agata Buzek (która wcześniej wystąpiła także w klipie do Trofeów Dawida Podsiadło).

Muniek Staszczyk – Pola

Muniek Staszczyk – problemy ze zdrowiem i odwołane koncerty

W lipcu, podczas pobytu w Londynie, Muniek doznał wylewu, przez co trafił do szpitala. Konieczne było odwołanie wszystkich letnich koncertów. Artysta wciąż dochodzi do siebie, dlatego zaplanowany na 30 listopada premierowy koncert w warszawskiej Stodole również się nie odbędzie.

Miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie – jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie.

Artysta zapowiada, że do grania koncertów zamierza wrócić w przyszłym roku. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Mimo problemów ze zdrowiem i odwołanymi koncertami, solowy album Muńka Staszczyka zatytułowany Syn Miasta, zgodnie z zapowiedziami ukaże się 18 października. Zobaczcie okładkę. Muniek Staszczyk poinformował, że prace nad jego debiutanckim, solowym albumem, zatytułowanym Syn Miasta są już zakończone. Płyta wydana nakładem Agory trafi do sieci i na sklepowe półki już 18 października. Zobaczcie, jak […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →