PlanBe opublikował nowy singiel, a potem… cały album! Sprawdźcie odsłuch „PLANET PLANEK”


11 września 2020

Podziel się newsem:

PlanBe zrobił niemałą niespodziankę swoim fanom. Do sieci bowiem najpierw trafił nowy singiel, a następnie cały krążek… no prawie cały, ponieważ zabrakło w nim kilku numerów. Odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało znajdziecie w naszym tekście.

Zapowiedzi albumu? A na co to komu potrzebne

Nieco zapomniany PlanBe, wczoraj, kompletnie niespodziewanie udostępnił do odsłuchu nowy singiel. Berek to produkcja znacznie różniąca się od ostatnich muzycznych poczynań, bowiem bliżej mu do pop-rocka, aniżeli do rapu, czy r&b. Za powiedzmy sobie szczerze, za oryginalny bit odpowiedzialny jest Sir Mich, który do produkcji wykorzystał cały arsenał instrumentów.

PlanBe – Berek

Natomiast reprezentant QueQuality widocznie stwierdził, że taka forma promocji, a w zasadzie to jej brak najlepiej mu siedzą i kilka godzin później, z bomby otrzymaliśmy (prawie) cały krążek zatytułowany PLANET PLANEK.

PlanBe – PLANET PLANEK – odsłuch albumu

Jednak gdy spojrzymy na tracklistę, to zobaczymy, że 3 z 15 nagranych tracków nie są dostępne do odsłuchu. Dlaczego tak się stało? A no dlatego, że pojawią się one za jakiś czas w formie singli, do których nagrane zostaną teledyski.

Muszę przyznać, że jest to niecodzienna forma udostępniania płyty. Problem może być jednak w tym, że zdążymy osłuchać się z albumem i po prostu w natłoku nowej muzyki po prostu zapomnimy o brakujących utworach. Niemniej jednak jestem bardzo ciekaw wspólnego utworu z Avim. Natomiast patrząc na klip do Berka, spodziewam się teledysku zrealizowanego w ciekawej koncepcji.

Zaś co do samej płyty, to PLANET PLANEK jest albumem o którym sam PlanBe mówi jako krążku najbardziej nostalgicznym w jego dotychczasowym muzycznym dorobku.

PLANBE_PLANET_PLANEK
PlanBe – PLANET PLANEK – okładka albumu

Limitowaną edycję nowego albumu PlanBe znajdziecie na stronie queshop.pl.

PlanBe zrobił niemałą niespodziankę swoim fanom. Do sieci bowiem najpierw trafił nowy singiel, a następnie cały krążek… no prawie cały, ponieważ zabrakło w nim kilku numerów. Odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało znajdziecie w naszym tekście. Zapowiedzi albumu? A na co to komu potrzebne Nieco zapomniany PlanBe, wczoraj, kompletnie niespodziewanie udostępnił do odsłuchu nowy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.