kadr z klipu do utworu „Kuloodporny" PlanaBe i Sir Micha

PlanBe i Sir Mich prezentują singiel “Kuloodporny” i startują z preorderem wspólnego albumu

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił Kuloodporny, czwarty singiel promujący album Flamingo PlanaBe i Sir Micha. Wystartował również preorder tego wydawnictwa oraz poznaliśmy tracklistę. Sprawdź szczegóły.

Czwarty singiel, więc czas na preorder. Nadchodzi Flamingo!

Po wydaniu singli Marsjanin, Balon (gościnnie Young Igi), oraz Bling Bling, PlanBe i Sir Mich prezentują swój najnowszy wspólny utwór zatytułowany Kuloodporny. Premiera tego numeru oznacza jednocześnie start preorderu albumu Flamingo, a także ujawnienie tracklisty. Dla Sir Micha jest to wyjątkowa płyta, ponieważ jest pierwszą nagraną w duecie raper/producent z innym artystą niż Tede. Co jeszcze wiemy o płycie? Jak możemy przeczytać w opisie na stronie:

Flamingo to pierwszy wspólny album duetu PlanBe & Sir Mich. Na płycie usłyszeć można doskonale już znane single takie jak Marsjanin, Balon (z gościnnym udziałem Young Igiego) czy Bling Bling, który w samym Spotify odsłuchany został już prawie 5 milionów razy, a także zupełnie nowe produkcje. Album Flamingo to materiał różnorodny, a zarazem spójne muzycznie dzięki współpracy na linii jeden raper + jeden producent. Gościnnie udzielają się Klaudia Szafrańska, Young Igi, Wac Toja, CatchUp, Mr. Polska, Siles oraz Miętha. Wydanie fizyczne zawiera dwa dodatkowe utwory, które nie znajdą się w serwisach streamingowych.

Preorder można zamawiać w wersji rozszerzonej o czapkę z daszkiem lub t-shirt.

PlanBe & Sir Mich – Kuloodporny

PlanBe & Sir Mich – Flamingo – tracklista i okładka

 1. Marsjanin
 2. Nietrwałe (feat. Klaudia Szafrańska)
 3. LA
 4. Balon (feat. Young Igi)
 5. Kuloodporny
 6. Bling Bling
 7. Złe autorytety (feat. Wac Toja)
 8. Vandale (feat. CatchUp)
 9. Kameleon (feat. Mr. Polska)
 10. Drogi gust (feat. Siles)
 11. Warzone
 12. Słodkie kłamstwa
 13. Flash FM
 14. Chłopaki z ferajny (feat. Miętha)
 15. Gogeththem$$ (BONUS)
 16. Blizny (BONUS)
PlanBe i Sir Mich prezentują singiel "Kuloodporny" i startują z preorderem wspólnego albumu
Okładka albumu Flamingo

Do sieci trafił Kuloodporny, czwarty singiel promujący album Flamingo PlanaBe i Sir Micha. Wystartował również preorder tego wydawnictwa oraz poznaliśmy tracklistę. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Czwarty […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →