fot. materiały prasowe

„Rowery Dwa” odnowione przez Tyszkę i Sir Micha


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Tego się nie spodziewaliśmy. Popularny TikToker Tyszka oraz Sir Mich zremiksowali legendarny utwór Rowery Dwa. Sprawdź szczegóły!

Hit lat 90. zremiksowany

Pamiętacie taki numer jak Rowery Dwa? My też w zasadzie zdążyliśmy o nim zapomnieć. Utwór autorstwa Yaro ukazał się 25 lat temu i wyniósł go na szczyty popularności. W chórkach na refrenie udzieliła się nieznana wówczas Reni Jusis, której Yaro pomógł wyprodukować jej pierwszą przełomową dla dalszej kariery płytę, Zakręcona. Dziś utwór Rowery Dwa ma szansę wrócić na szczyty popularności. Wszystko za sprawą Tyszki i Sir Micha, którzy zremiksowali utwór. W tym niezwykłym połączeniu TikTokera i producenta udało się zachować oryginalny refren, który tak porwał tłumy ponad dwie dekady temu. Nie jest pewne, czy Rowery Dwa są luźnym singlem, czy może Tyszka i Sir Mich zawiązali współpracę, która zaowocuje wspólnym projektem.

Tyszka – Rowery Dwa (prod. Sir Mich)

Sir Mich płodny wydawniczo

Wspólny projekt Sir Micha i Tyszki w zasadzie nikogo by nie zdziwił. Producent, po latach współpracy w zasadzie tylko z Tede, otworzył się na kooperacje z innymi artystami. Niedawno wydał wraz z PlanemBe album zatytułowany Flamingo czerpiący bardzo mocno z brzmień r&b. Ponadto ukazały się single Sir Micha z zibexem i Kalim. Najciekawszą wiadomością dla fanów talentu producenta będzie jednak prawdopodobnie informacja o planach wydania płyty producenckiej. Pierwszy singiel nagrany wraz z Alberto, zatytułowany Dobra karma, ukazał się w grudniu 2021 roku. Od tego czasu brak dalszych informacji o projekcie, jednak jeśli wierzyć zapowiedziom, album ukaże się w 2022 roku nakładem Warner Music. Pozostaje więc czekać na rozwój sytuacji.

Tego się nie spodziewaliśmy. Popularny TikToker Tyszka oraz Sir Mich zremiksowali legendarny utwór Rowery Dwa. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →