Michał Palikot

PlanBe i Young Igi zapowiadają singiel „Balon” oraz nietypowy konkurs


29 października 2021

Podziel się newsem:

Balon, drugi singiel promujący nowy album PlanaBe ukaże się już w środę. Oprócz tego raper przygotował nietypowy konkurs. Sprawdź szczegóły.

Wspólny lot balonem z PlanemBe

Po odejściu z QueQuality PlanBe nie zwalnia tempa. Po wydaniu ciepło przyjętego Marsjanina raper zapowiada drugi singiel, Balon, z gościnnym udziałem Young Igiego. Wydaniu utworu towarzyszy również konkurs. Zapisując się do pre-save’u Balonu, należy odpowiedzieć na pytanie: W jakich sytuacjach towarzyszy Ci najczęściej muzyka PlanaBe? Autorzy dwóch najlepszych odpowiedzi będą mieli okazję przeżyć… wspólny lot balonem wraz z PlanemBe.

Projekt PlanBe x Sir Michu nadchodzi

Balon zwiastuje nadchodzący album rapera z Tomaszowa Lubelskiego. Będzie to jego pierwszy projekt wydany w wytwórni Warner Music Poland, a także pierwszy nagrany w całości z Sir Michem kojarzonym głównie ze współpracy z Tede. Dla producenta jest to niecodzienna sytuacja, ponieważ PlanBe będzie pierwszym artystą poza szefem NWJ, z którym wyda w całości album. Pierwszy singiel Marsjanin, był dość sporym zaskoczeniem dla fanów. PlanBe bardzo zdecydowanie powrócił do stylu łączącego hip hop i r&b. Artysta delikatnie eksplorował singlami takimi Hollywood$, jednak jego styl z płyt Insomnia, Moda czy Planet Planek czerpał dużo mocniej z trapu, house’u czy nawet dancehallu.

Warner Music Poland nie zwalnia tempa

Zakontraktowanie PlanaBe przez Warner Music Poland jest kolejnym krokiem w stronę poszerzania katalogu artystów związanych ze sceną hip hopową. Jak do tej pory wytwórnia może pochwalić się współpracami z takimi artystami, jak Smolasty, Kobik, Chris Carson, Oliwka Brazil, zdechły osa, Vae Vistic, Lackluster czy DMN.  

Balon, drugi singiel promujący nowy album PlanaBe ukaże się już w środę. Oprócz tego raper przygotował nietypowy konkurs. Sprawdź szczegóły. Wspólny lot balonem z PlanemBe Po odejściu z QueQuality PlanBe nie zwalnia tempa. Po wydaniu ciepło przyjętego Marsjanina raper zapowiada drugi singiel, Balon, z gościnnym udziałem Young Igiego. Wydaniu utworu towarzyszy również konkurs. Zapisując się […]

OIO & MALIK MONTANA

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →