Materiały prasowe

„Złoty Strzał” od Ćpaj Stajlu z gościnnym udziałem Zdechłego Osy i Młodego Dzbana


14 października 2021

Podziel się newsem:

Na streamingach ukazał się nowy utwór Ćpaj Stajlu z udziałem Zdechłego Osy i Młodego Dzbana zatytułowany Złoty Strzał. Sprawdź szczegóły.

Złoty Strzał, „samobójczy letniaczek” w osobliwym stylu

Utwór, którzy sami twórcy określili mianem „samobójczego letniaczka” i „samobójczego lotu przez smagane wiatrem prerie” zadebiutował na platformach streamingowych. W tym dość osobliwym, a jednocześnie charakterystycznym dla każdego z biorących udział w utworze, Złotym Strzale, artyści opowiadają o… chęci popełnienia samobójstwa poprzez przedawkowanie narkotyków. Całość okraszona została bardzo śpiewnym refrenem i osadzona na bicie z bogato rozbudowanym instrumentarium. Ćpaj Stajl nie podali jeszcze informacji czy Złoty Strzał jest utworem promującym ich nowy album czy po prostu luźnym singlem. Faktem jest, że fani krakowskiego kolektywu czekają na nowy album od 2019 roku kiedy to ukazał się ciepło przyjęty Melodramat. Jednak największy rozgłos przyniosło ekipie Ćpaj Stajl Lato W Ghettcie z 2018 roku, które pozwoliło im przedstawić się jako jeden z ciekawszych wykonawców w rodzimym podziemiu.

Ćpaj Stajl – Złoty Strzał feat. Zdechły Osa, Młody Dzban

Zdechły Dzban lub Młody Osa, fani czekają

Udzielający się na Złotym Strzale Młody Dzban i Zdechły Osa zaczęli w ostatnich miesiącach mocniej współpracować. Można ich usłyszeć we wspólnym singlu KALIBER 666, a producenckiej płycie Da Vosk Docty w utworze Till Coffin 2, ale też na debiutanckim albumie Osy. Na Sprzedałem Dupe znalazł się utwór JAK TY OKA NIE MASZ będący jednym z singli, który doczekał się także teledysku. Wszystkie te współprace stały się polem do dyskusji między fanami czy nie doczekamy się wspólnej płyty Zdechłego Osy i Młodego Dzbana. Na razie te informacje pozostają jednak jedynie w sferze domysłów.   

Na streamingach ukazał się nowy utwór Ćpaj Stajlu z udziałem Zdechłego Osy i Młodego Dzbana zatytułowany Złoty Strzał. Sprawdź szczegóły. Złoty Strzał, „samobójczy letniaczek” w osobliwym stylu Utwór, którzy sami twórcy określili mianem „samobójczego letniaczka” i „samobójczego lotu przez smagane wiatrem prerie” zadebiutował na platformach streamingowych. W tym dość osobliwym, a jednocześnie charakterystycznym dla każdego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →