Kabe dołącza do QueQuality! Sprawdźcie jego pierwszy singiel w nowej wytwórni


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Jedna z największych zagadek ostatnich miesięcy oficjalne się rozwiązała. Kabe, który po sprzedaży StoproRap przez Winiego pozostawał bez wytwórni właśnie związał się z QueQuality.

Bonjour Kabe!

Gdy Polskę obiegła informacja o tym, że Wini sprzedał swoją wytwórnię płytową StoproRap, największą niewiadomą było to z którą wytwórnią zwiąże się Kabe. Pojawiły się pytania, czy będzie on twarzą nowego StoproRap, czy jednak podpisze kontrakt z innym labelem.

Najwięcej głosów obstawało przy tym, że Kabe dołączy do prężnie rozrastającego się polskiego działu legendarnego Def Jam Recordings. Wydawało się, że będzie to idealny kierunek dla młodego rapera, gdyż w Def Jamie miałby zapewnione świetne warunki do rozwoju, a także jedną z lepszych form promocji w kraju. Stało się jednak inaczej.

Na kilka dni przed ogłoszeniem nowej wytwórni, zdjęcie byłego podopiecznego Winiego na Spotify uległo zmianie. Dociekliwi internauci od razu wyłapali, że raper ma na sobie koszulkę QueQuality z najnowszego dropu. Dla wielu stało się jasne, Kabe zasilił szeregi labelu należącego do Quebonafide. Jednak na oficjalne potwierdzenie musieliśmy jeszcze poczekać.

Fakt, że Kabe swoją pierwszą, pełnoprawną płytę wyda nakładem QueQuality stało się jasne w momencie, gdy na kanale wytwórni wylądował pierwszy singiel pt. Nike Air Max. Za produkcję utworu odpowiada Opiat, który stale wspólpracuje z urodzonym w Olsztynie raperem.

Kabe – Nike Air Max

Nike Air Max, to utwór osadzony w ulicznej tematyce, w której nowy zawodnik QQ czuje się jak ryba w wodzie. Nie zabrakło oczywiście charakterystycznych dla tego zawodnika francuskich wersów.

Co ciekawe, nie jest to jego pierwszy numer, który pojawił się na kanale QueQuality. Kilka miesięcy temu raper przyjął zaproszenie na składankę Untitled01, o czym pisaliśmy tutaj.

Natomiast na początku roku, swoją premierę miał jego długo oczekiwany debiut – Albinos. W skład krążka wchodziły między innymi takie kawałki jak GHETTO FLEX, PING PONG I SZACHY, czy SKIETY&KLAPKI z udziałem Kizo.

Odsłuch i recenzję debiutanckiego krążka Kabe znajdziesz tutaj.

kabe albinos
Kabe – Albinos – okładka albumu

Jedna z największych zagadek ostatnich miesięcy oficjalne się rozwiązała. Kabe, który po sprzedaży StoproRap przez Winiego pozostawał bez wytwórni właśnie związał się z QueQuality. Bonjour Kabe! Gdy Polskę obiegła informacja o tym, że Wini sprzedał swoją wytwórnię płytową StoproRap, największą niewiadomą było to z którą wytwórnią zwiąże się Kabe. Pojawiły się pytania, czy będzie on […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →