Kabe zapowiada debiutancką EPkę i rusza w trasę koncertową


04 października 2019

Podziel się newsem:

Niebawem pojawi się debiutancka EPka nowego przedstawiciela Stoprocent – Kabe. Płytę Albinos raper zaprezentuje na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej. Sprawdźcie.

Urodzony w Olsztynie, a wychowany we Francji Kabe rapuje w dwóch językach i niebawem wydaje debiutancką EPkę. Wydawnictwo Albinos ukaże się nakładem wytwórni Stoprocent. Założyciel labelu – Wini twierdzi, że ten chłopak zmieni polską rap grę. Na nadchodzącym wydawnictwie znajdzie się 7 utworów, wyprodukowanych przez Opiata i Bartza.

Sprawdźcie jego największy hit – Skiety&Klapki, który na YouTube’ie ma już ponad 6 milionów wyświetleń.

Kabe – Skiety&Klapki

W jego numerach usłyszeć można wpływ zachodniej i rodzimej sceny, które sprawnie spajają historie o paryskich i warszawskich blokach. Część jego utworów nagrana jest w języku francuskim.

Raper ma także na swoim koncie utwór nagrany na potrzeby filmu Patryka Vegi Kobiety Mafii 2. Kabe wraz z Sobotą stworzył utwór 6 rano, który został wykorzystany w zwiastunie produkcji.

Sobota ft. Kabe – 6 rano

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery EPki, natomiast raper ogłosił już daty jesiennej trasy koncertowej. Sprawdźcie, gdzie będzie można posłuchać premierowego materiału:

Kabe – trasa koncertowa

12.10. – Wola Rychwalska, Magnes
18.10. – Poznań, Projekt LAB
20.10. – Warszawa, Moonfestival – Proxima
25.10. – Świecie, Chocolate
27.10. – Ostrów Wlkp., Stara Przepompownia
08.11. – Białystok, Black Diamond
22.11. – Wrocław, Wrocław Hip Hop Festiwal – Hala Stulecia
29.11. – Sopot, Sfinks700
07.12. – Nowy Sącz, Poziom

Kabe – bilety na koncerty

Bilety na koncert w Sopocie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

kabe trasa koncertowa

Niebawem pojawi się debiutancka EPka nowego przedstawiciela Stoprocent – Kabe. Płytę Albinos raper zaprezentuje na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej. Sprawdźcie. Urodzony w Olsztynie, a wychowany we Francji Kabe rapuje w dwóch językach i niebawem wydaje debiutancką EPkę. Wydawnictwo Albinos ukaże się nakładem wytwórni Stoprocent. Założyciel labelu – Wini twierdzi, że ten chłopak zmieni polską […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kabe - Sopot, Sfinks700 | 29.11.2019

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.