Baranovski z kolejnym singlem – “Lubię być z nią”


07 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Baranovski nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel z nadchodzącej płyty. Posłuchajcie utworu Lubię być z nią.

Baranovski – nowy album już niedługo

Baranovski rozpieszcza swoich fanów. Niecały rok temu, dokładnie 25 października 2019 roku, ukazał się jego debiutancki album Zbiór, dzięki któremu wokalista został nominowany do Fryderyków 2020 w kategoriach: Album Roku Pop, Piosenka Roku i Autor Roku. Artysta nie osiada na laurach i już przygotowuje się do wydania kolejnej płyty!

Pierwszą zapowiedzią krążka był singiel Momenty, wydany w kwietniu tego roku. Jeśli przegapiliście ten kawałek to koniecznie nadróbcie zaległości i zobaczcie teledysk!

Baranovski – Momenty, posłuchaj

Baranovski w Pepsi Taste The Beat – posłuchaj singla Nigdy Sam z Jakubem Józefem Orlińskim, Sariusem i Sir Mich

Na kolejne nowości od Baranovskiego nie trzeba było długo czekać. Niedawno wziął udział w drugiej odsłonie projektu Pepsi Taste The Beat, w ramach której wraz z Sariusem, Jakubem Józefem Orlińskim i Sir Mich stworzyli kawałek Nigdy Sam. Posłuchajcie!

Baranovski prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu – Lubię być z nią

Czas na następną zapowiedź nadchodzącego, drugiego albumu Baranovskiego. Właśnie swoją premierę miał najnowszy przebój artysty – utwór Lubię być z nią, o którym mówi on krótko – „to prosta piosenka o miłości”.

Baranovski Lubię być z nią

W teledysku do piosenki główną rolę zagrała, znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów, top modelka Maja Salamon, która została okrzyknięta jedną z 50. najlepszych modelek na świecie. Zobaczcie!

Baranovski nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel z nadchodzącej płyty. Posłuchajcie utworu Lubię być z nią. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Baranovski – nowy album już niedługo Baranovski […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →