fot. materiały prasowe

Bracia Figo Fagot i zaproszeni goście powracają na wrocławski parkiet


30 września 2022

Podziel się newsem:

Bracia Figo Fagot, Cjalis oraz Figo i Samogony już teraz zapraszają na wielką zabawę. Wrocław nie zostanie pozostawiony z niczym.

Wielką zabawę czas zacząć

Bracia Figo Fagot, Cjalis oraz Figo i Samogony – takiej mieszanki nie spotyka się codziennie. Teraz macie jednak ku temu idealną okazję! Panowie zapraszają Was bowiem na Festiwal na bogatości 30%, który już 14 października 2022 odbędzie się w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu.

Przeczytaj także: Wojtek Szumański powróci w nowych aranżacjach podczas swojej nadchodzącej trasy koncertowej

Bracia Figo Fagot
fot. materiały prasowe

Założony w 2010 roku zespół Bracia Figo Fagot tworzą Figo – Fabian Barłoś, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz Fagot – Szymon Filip Barłoś, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). Duet z marszu został okrzyknięty ikoną pastiszu, która w idealny sposób potrafi połączyć brzmienia syntezatorów, elektronicznych sampli, a do tego okrasić to wszystko prześmiewczymi tekstami, które mimo swojego głupkowatego zamysłu zawsze kończą się celną i wyrazistą puentą.

Tym razem bracia nie wystąpią jednak w pojedynkę, bowiem na scenie dołączy do nich Cjalis, czyli postać znana z serialu Blok Ekipa, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot, a także Figo i Samogony, czyli Piotr Połać z zespołem, który znany jest jako połowa duetu Bracia Figo Fagot. Z Samogonami współpracuje natomiast Andrzej Izdebski, producent m.in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot.

I nie martwcie się – jeśli w tym momencie lekko się pogubiliście i nie do końca wiecie, kto tak naprawdę wystąpi na wrocławskiej scenie, to uspokajam Was, że tam wystąpi dosłownie każdy. Przygotujcie się więc na porządną dawkę humoru, disco-popu, muzyki elektronicznej i wielu, wielu innych zabiegów wyjętych jak z serca ejtisowego ducha.

Kup bilety na koncert Braci Figo Fagot

Jeśli więc chcecie usłyszeć pełnych wigoru i charyzmy braci na żywo, to najbliższe koncerty będą ku temu idealną sposobnością. Bilety na show we Wrocławiu, a także inne spektakle znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Bracia Figo Fagot, Cjalis oraz Figo i Samogony już teraz zapraszają na wielką zabawę. Wrocław nie zostanie pozostawiony z niczym. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Bracia Figo Fagot & Cjalis & FIGO i Samogony | Wrocław

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →