fot. materiały prasowe

Wojtek Szumański powróci w nowych aranżacjach podczas swojej nadchodzącej trasy koncertowej


29 września 2022

Podziel się newsem:

Wojtek Szumański i niesamowici goście, którzy dołączą do niego na scenie, zapraszają was już teraz na nadchodzące koncerty!

Koncertowanie na pełnej

Wojtek Szumański i jego zespół już niedługo rozruszają polską publiczność. Formacja będąca do tej pory koncertowym trio (wokal, gitara akustyczna, skrzypce oraz wiolonczela) ugości nas w zupełnie nowych klimatach, wzbogaconych o sekcję rytmiczną (gitara basowa i perkusja), a także banjo. Taki skład zdecydowanie pomoże wypromować nową płytę – II. Pełen energii frontman, jakim jest Szumański, nieraz udowodnił nam, że prezencja sceniczna to coś, z czym tak naprawdę się urodził. Największe hity śpiewane na żywo w otoczeniu bawiącej się w rytm muzyki publiczności? To wydarzenie, którego naprawdę nie możecie przegapić!

Wojtek Szumański – Ballada o cyckach, posłuchaj!

Co więcej, w trakcie wydarzenia będzie można nabyć gadżety sygnowane grafiką powyższej piosenki, z których część dochodu będzie przekazana dla Federacji Amazonki, wspierającej profilaktykę raka piersi.

Kup bilety na koncert Wojtka Szumańskiego

Jeśli więc chcecie usłyszeć część muzycznego dorobku artysty na żywo, to macie teraz ku temu idealną sposobność. Wojtek Szumański wystąpi między innymi w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Bilety na wszystkie te wydarzenia możecie złapać już teraz na stronie Biletomat.pl, a poniżej prezentujemy Wam rozpiskę wszystkich koncertów:

  • 13.10 – Gdańsk
  • 14.10 – Szczecin
  • 20.10 – Łódź (gościnnie Kasia Sienkiewicz!)
  • 21.10 – Kraków
  • 27.10 – Poznań (gościnnie Ranko Ukulele!)
  • 28.10 – Bydgoszcz
  • 17.11 – Wrocław
  • 18.11 – Katowice
  • 20.11 – Warszawa (gościnnie Marie!)

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celemjest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

Wojtek Szumański i niesamowici goście, którzy dołączą do niego na scenie, zapraszają was już teraz na nadchodzące koncerty! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Koncertowanie […]

Wojtek Szumański | kup bilety na trasę koncertową

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →