3 wcielenia Natalii Nykiel w klipie Kokosanki. Ten kawałek będzie królował na parkietach!


24 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mamy nowy, taneczny utwór z szalonym klipem od Natalii Nykiel.

Kokosanki to kawałek, przy którym nie da się usiedzieć w miejscu. Zresztą sam tekst opowiada o szalonej imprezowiczce, która na parkiecie nie może opędzić od niekoniecznie chcianych adoratorów.

Pozytywny, energetyczny i zadziorny utwór doczekał się również imponującego teledysku, w którym Natalia Nykiel występuje w 3 wcieleniach – sportowym, seksownym i powiedzmy – ekstrawaganckim (to ostatnie to zdecydowanie nasz faworyt).

Choć oczywiście śliczna Natalia Nykiel w każdej z 3 stylizacji wygląda bosko. Zdecydowane brawa należą się Iwonie Łęczyckiej i Dorocie Magdziarz, które odpowiadały w kostiumy do nowego klipu Natalii Nykiel.

Kokosanki to utwór pochodzący z ostatniej płyty Natalii Nykiel Discoria.

Mamy nowy, taneczny utwór z szalonym klipem od Natalii Nykiel. Kokosanki to kawałek, przy którym nie da się usiedzieć w miejscu. Zresztą sam tekst opowiada o szalonej imprezowiczce, która na parkiecie nie może opędzić od niekoniecznie chcianych adoratorów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →