Daria Zawiałow, Jan-rapowanie i Natalia Nykiel zagrają koncerty życzeń w ramach trasy Red Bulla

Obserwuj nas na instagramie:

Wyjątkowa trasa Red Bull Trasa Życzeń! Sam zaprojektuj i weź udział w koncertach Darii Zawiałow, Jana-rapowanie oraz Natalii Nykiel! Sprawdź szczegóły.

Kiedy wydaje się, że idea koncertów online zaczyna już pomału przygasać, wtedy pojawia się Red Bull, jak zawsze ze świeżym spojrzeniem na obecne trendy i genialnym pomysłem na ich wykorzystanie.

Red Bull Trasa Życzeń – wyjątkowe, wirtualne koncerty

Tym razem, w czasach pandemii, gdy branża koncertowa została niemalże całkowicie zatrzymana, Red Bull wychodzi z inicjatywą własnej trasy koncertowej. Jak można się jednak domyślić, nie będą to zwykłe streamy.

Do swojej Trasy Życzeń marka zaprosiła trzy najbardziej popularne nazwiska na polskiej scenie muzycznej – Darię Zawiałow, Jana-rapowanie oraz Natalię Nykiel. Artyści zagrają wirtualne koncerty, które wcześniej zaprojektują ich fani. Na czym to będzie polegać?

Red Bull Trasa Życzeń

Red Bull Trasa Życzeń – sam zdecyduj, jak będą wyglądały koncerty Darii Zawiałow, Jana-rapowanie i Natalii Nykiel!

Przed każdym koncertem, fani w drodze głosowania mogą wybrać motyw scenografii sceny, na której wystąpi dany artysta. Do wyboru mamy:

  • w przypadku Darii Zawiałow Miami 80s lub gwiazdy
  • w przypadku Janka-rapowanielata 90. lub kalejdoskop
  • w przypadku Natalii Nykielogień lub diamenty

Swoje głosy możecie oddawać w specjalnej zakładce na stronie redbull.pl/trasazyczen od teraz do 4 czerwca.

To jednak nie koniec! Fani będą mieli również wpływ na to, jakie piosenki zagrają ich idole podczas swoich koncertów. To głosowanie będzie się odbywać bezpośrednio podczas transmisji każdego koncertu.

Red Bull Trasa Życzeń

Red Bull Trasa Życzeń – sprawdź, kto kiedy zagra

Nie przegapcie tych wyjątkowych koncertów! Zasiądźcie wygodnie w pierwszym rzędzie, pod samą sceną i sami zadecydujcie, jak będzie wyglądał każdy z muzycznych wieczorów Trasy Życzeń Red Bulla. Sprawdźcie, kiedy zagrają poszczególni artyści!

Daria Zawiałow – 18 czerwca, godz. 19:00
Jan-rapowanie – 25 czerwca, godz. 19:00
Natalia Nykiel – 02 lipca, godz. 19:00

Dodatkowo, przed każdym koncertem na Facebooku Red Bull Music odbędzie się również sesja Q&A z każdym artystą. Sprawdźcie harmonogram tych spotkań i nie przegapcie żadnego z nich!

Daria Zawiałow – 15 czerwca, godz. 19:00
Jan-rapowanie – 22 czerwca, godz. 19:00
Natalia Nykiel – 29 czerwca, godz. 19:00

Wyjątkowa trasa Red Bull Trasa Życzeń! Sam zaprojektuj i weź udział w koncertach Darii Zawiałow, Jana-rapowanie oraz Natalii Nykiel! Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →