Natalia Nykiel w pełnym ognia teledysku do utworu „Volcano”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Nykiel zaprezentowała widowiskowy klip do utworu Volcano, który pochodzi z jej najnowszej EPki Origo. Zobaczcie, jak wyszło.

Natalia Nykiel pod koniec ubiegłego roku z zaskoczenia wydała nowy minialbum Origo, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce i otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.

Origo to pierwsze wydawnictwo w karierze artystki, które ukazało się na całym świecie, zdobywa również coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej. Najlepszym dowodem na to jest zaproszenie Natalii na jeden z najważniejszych i największych festiwali na świecie: SXSW w Teksasie.

Natalia Nykiel igra z ogniem w najnowszym teledysku

Natalia znana jest z tego, że przykłada dużo uwagi do swoich teledysków. Właśnie ukazał się klip do utworu Volcano, który został zrealizowany w iście hollywoodzkim stylu. Artystka współpracowała przy nim z reżyserem Tadeuszem Śliwą. Wideo pełne jest żywego ognia i efektów specjalnych. Pracowała przy nim ekipa filmowa licząca prawie sto osób, a o bezpieczeństwo dbała grupa kilkudziesięciu strażaków i lekarzy. Zobaczcie efekt:

Natalia Nykiel – Volcano

Natalia Nykiel – wiosenna trasa koncertowa 2020

Poza występem na amerykańskim festiwalu, Natalia w najbliższym czasie zagra również kilka koncertów w Polsce. Trasa promująca album Origo rozpocznie się 25 marca w Warszawie, a zakończy ją koncert w Szczecinie 29 maja. W międzyczasie artystka wystąpi również na poznańskim festiwalu Enea Spring Break 2020. Pełną rozpiskę dat i miejsc znajdziecie tutaj.

Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni (25.04) oraz na Enea Spring Break 2020 znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Natalia Nykiel - Łódź, Wytwórnia | 25.04.2020

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.