Koniec przerwy! Natalia Nykiel wiosną ruszy w trasę koncertową


08 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Przerwa Natalii Nykiel nie potrwa zbyt długo. Już wiosną artystka powróci na scenę z koncertami promującymi jej najnowszy album – Origo.

Natalia Nykiel wraca na scenę

Miała być przerwa i poświęcenie nauce a będą koncerty! Natalia Nykiel zagra ich kilka już wiosną 2020 roku. Wszystkie widowiska będą się skupiały na najnowszym albumie wokalistki – Origo, który zbiera bardzo dobre recenzję.

Posłuchajcie ognistego singla Natalii Nykiel – Quya

Natalia pokazała na nim jeszcze mroczniejszą i bardziej elektroniczną stronę swojej twórczości niż dotychczas. Jest to również materiał, który jako pierwszy w karierze artystki ukazał się zagranicą. Koncerty promujące album odbędą się jednak (na szczęście!) w Polsce.

Origo Tour – sprawdźcie gdzie Natalia Nykiel zagra w 2020 roku

Już w marcu Natalia Nykiel rozpocznie swoją nową trasę koncertową Origo Tour. W ramach niej wystąpi w następujących miastach:

15 marca – Zielona Góra, Kawon
25 marca – Warszawa, Stodoła
26 marca – Ostrów Wielkopolski, Stara Przepompownia
27 marca – Gdynia, Studio Filmowe Panika
28 marca – Częstochowa, Klub Politechnik
29 marca – Kraków, Forty Kleparz
24 kwietnia – Radom, Strefa G2
25 kwietnia – Łódź, Wytwórnia
29 maja – Szczecin, Stara Rzeźnia

Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Znając Natalię, po każdym z tych koncertów możemy się spodziewać naprawdę wyjątkowych show muzyczno-wizualnych. Przekonajcie się sami już wiosną!

natalia nykiel - origo tour

Przerwa Natalii Nykiel nie potrwa zbyt długo. Już wiosną artystka powróci na scenę z koncertami promującymi jej najnowszy album – Origo. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Natalia Nykiel - Łódź, Wytwórnia | 25.04.2020

Biletomat.pl
od 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →